Multikino powraca! Kolejne placówki ruszają już wkrótce. Na co pójdziemy do kina?

21.07.2020 13:48
Multikino powraca! Kolejne placówki ruszają już wkrótce. Na co pójdziemy do kina? Fot. Shutterstock (zdjęcie poglądowe)

Sieć kinowa Multikino otwiera kolejne placówki. Jakimi filmami będą przyciągać widzów? 

Po miesiącach wyczekiwania, rynek filmowy w Polsce zaczyna powstawać z kolan. Działają już wybrane kina studyjne, a do życia zaczynają powracać wielkie multipleksy. Władze Multikina poinformowały właśnie o ponownym otwarciu kolejnych swoich placówek. Znamy też repertuar. 

Multikino powraca! Na co pójdziemy do kina?

Gdy ogłoszono, że z początkiem lipca Multikino nie wznowi działalności, wielu klientów było zawiedzionych. Mimo strachu przed koronawirusem, rzesze kinomanów marzą o wyjściu do ulubionego kina i choćby pozornym powrocie do normalności. Choć wybrane placówki funkcjonowały, mieszkańcy wielu miast w Polsce pozbawieni byli możliwości odwiedzenia sal kinowych. Teraz się to jednak zmieni.

Już w środę 22 lipca 2020 roku w Multikinie w Katowicach, Kielcach, Radomiu, Rybniku, Włocławku, Olsztynie, Bydgoszczy, Słupsku, Rumi i Zabrzu odbędą się pierwsze seanse filmowe. Wszystko odbywać się będzie, rzecz jasna, przy zachowaniu odpowiednich środków bezpieczeństwa. 

Foto: materiały prasowe Fot. Foto: materiały prasowe

Jakie filmy zobaczą mieszkańcy ww. miast? W repertuarze czekać na nich będą takie tytuły jak: muzyczna produkcja "Na Topie" z Dakotą Johnson w roli głównej, thriller "Niewidzialny człowiek", horror "Annabelle wraca do domu", a także oscarowa "Dunkierka" Christophera Nolana. Odbędą się również pokazy największych hitów początku 2020 roku, w tym "Hejtera" Jana Komasy. 

Przeczytaj także
Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.