Krystyna Janda skrytykowała polskich kibiców i skomplementowała Cristiano Ronaldo

Kamil Kacperski
18.06.2018 12:50
Krystyna Janda skrytykowała polskich kibiców i skomplementowała Cristiano Ronaldo Fot. KAMIL PIKLIKIEWICZ/ Dzien Dobry TVN/ EAST NEWS/ AP/EAST NEWS

Znana aktorka wystąpiła w programie „Drugie śniadanie mistrzów” emitowanym na antenie telewizji TVN24. Janda skrytykowała polskich kibiców, twierdząc, że są irracjonalni, a także pochwaliła Cristiano Ronaldo.

Powoli zbliża się pierwszy mecz reprezentacji Polski podczas Mundialu 2018 w Rosji. Swoje pierwsze spotkanie nasi rodacy rozegrają przeciwko Senegalowi, dobrze notowanej drużynie pełnej mocnych fizycznie zawodników. Po dobrych występach na Euro 2016 we Francji oraz podczas eliminacji do Mistrzostw Świata, Polacy mają nadzieję na kontynuację dobrej passy.

Ogromne nadzieje niektórych polskich kibiców ostudziła jednak Krystyna Janda. Aktorka wystąpiła gościnnie w programie „Drugie śniadanie mistrzów” prowadzonym przez Marcina Mellera. Kobieta zdaje sobie oczywiście sprawę z tego, jak ogromny wpływ na społeczność mają Mistrzostwa Świata, ale twierdzi, że wiele osób zwyczajnie zaczyna przesadzać:

Mamy absolutną świadomość, jaką piłka nożna ma siłę i jaki ma wpływ na narody i społeczeństwa. Jednak polscy kibice przy byle sukcesie dostają zupełnie irracjonalnego obłędu i manię wielkości.

Krystyna Janda o polskich kibicach

Janda nie tylko nie przepada za oczekiwaniem na sukces, ale przy okazji skrytykowała jeszcze podejście do sztuki wielu osób. Podczas programu podzieliła się z uczestnikami rozmowy oraz widzami jej odczuciami dotyczącymi podróżom w komunikacji miejskiej:

Jak jadę pociągiem i widzę, jak wsiada ktoś, otwiera gazetę i wyrzuca strony z kulturą od razu do kosza, a czyta tylko strony o sporcie.

Aktorka lubi Cristiano Ronaldo

Aktorka zdradziła jednak, że chociaż nie przepada za piękną grą, to dalej docenia niektóre osobowości piłkarskie. Zwłaszcza spodobał jej się Portugalczyk Cristiano Ronaldo:

Ja go lubię. Nie lubię piłki, ale lubię tego chłopca. Jego bezczelność mi się podoba i jego absolutna wiara w swoją wartość

Mundial 2018 – terminarz

Mistrzostwa Świata 2018 w Rosji rozpoczął się 14 czerwca 2018 spotkaniem Rosja-Arabia Saudyjska, wygranym przez gospodarzy aż 5:0. Wielki finał turnieju odbędzie się 15 lipca 2018. Mamy dla Was pełny terminarz 64 spotkań turnieju i plan ich transmisji telewizyjnych.

Mistrzostwa świata w Rosji - mecze Polaków

Polska zagra w grupie H z Senegalem (19 czerwca 2018, godz. 17:00), Kolumbią (24 czerwca 2018, godz. 20:00) i Japonią (28 czerwca 2018, godz. 16:00).

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.