Mural Rage 2 w Warszawie. Karnawał rzezi na ścianie bloku
Michał Tomaszkiewicz
10.05.2019 17:07
Mural Rage 2 w Warszawie. Karnawał rzezi na ścianie bloku Fot. materiały prasowe

Świat oszalał, ale wtajemniczeni wiedzą jak żyć – w Rage 2 trzeba po prostu zabić wszystko w okolicy zanim będzie miało szansę na zrobienie nam krzywdy. Gra, reklamowana jako „karnawał rzezi”, trafi w ręce graczy 14 maja 2019 roku. Żeby to uczcić, Cenega namalowała w Warszawie ogromny mural.

Rage 2 to wynik połączenia mocy Avalanche Studios oraz id Software. W rezultacie powstała strzelanka, która obiecuje prawdziwą swobodę w wybieraniu obiektów, na który skieruje się swój bitewny szał.

Owocem ich wspólnego wysiłku jest karnawał rzezi, w którym możesz udać się dokąd tylko chcesz, strzelać do czego tylko chcesz i wysadzić w powietrze wszystko, co się napatoczy.

Prowadzona przez gracza postać jest ostatnim strażnikiem, osobą wykazującą resztki zdrowego rozsądku – przynajmniej jeśli chodzi o przegląd ogólny sytuacji. Celem postawionym przed graczem jest pokonanie nikczemnego Generała Crossa, który postanowił umocnić swoją władzę eksterminując każdego, komu udało się przeżyć uderzenie asteroidy w specjalnie przygotowanych schronach.

Bitwę toczoną przez głównego bohatera można w pewnym stopniu zobaczyć na zwiastunie premierowym tytułu.

Żeby nie było wątpliwości, że Rage 2 poznawanie świata gry jest równoznaczne z jego niszczeniem twórcy przygotowali wideo poglądowe, przekazujące dobre rady osobom chcącym poradzić sobie ze szczwanymi przeciwnościami postapokaliptycznego losu.

Przeczytaj także

Rage2 – postapokaliptyczny mural w Warszawie

Zanim będzie można własnoręcznie pomalować świat Rage 2 na krwistą czerwień korzystając z podsuwanych chętnie przez grę przeciwników, Cenega zaprasza do zapoznania się z niespodzianką – zapisem z powstawania warszawskiego muralu poświęconego grze.

Jego przygotowanie pochłonęło długie godziny pracy – na obejrzenie filmu wystarczy na szczęście poświęcić niecałe dwie minuty.

Czekają na premierę Rage 2 możecie pomóc nam zdecydować, jakie barwy najlepiej dodadzą dynamiki obrazowi podesłanemu nam przez Cenegę.

W Rage 2 można będzie zagrać na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz na komputerach PC.

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.