Pogoda
14.08.2019 10:59

Mutant Year Zero: Road to Eden i Hyper Light Drifter do zgarnięcia za darmo

Epic Games Store wraca z kolejną pokusą dla graczy. Tym razem zupełnie za darmo można dodać do swojej biblioteki gry Mutant Year Zero: Road to Eden i Hyper Light Drifter. Trzeba to jednak zrobić w ciągu kilku najbliższych dni.

Mutant Year Zero: Road
foto: materiały prasowe The Bearded Ladies

Epic Games Store budzi w graczach ambiwalentne uczucia. Z jednej strony agresywna polityka sklepu i wydawanie gier na wyłączność uważane jest za psucie rynku i spora część kupujących deklaruje, że ich karta płatnicza nigdy na platformie Epic nie zagości.

Z drugiej strony sklep stara się pozyskiwać nowych klientów w sprawdzony i chwalony przez łowców okazji sposób: oferując pełne wersje ciekawych gier w naprawdę dobrej cenie, czyli za darmo.

Epic Games Store rozdawał nawet polski hit This War of Mine, pokazujący wojnę z zupełnie innej strony, niż robili to do tej pory twórcy gier.

This War of Mine
This War of Mine
Przeczytaj także This War of Mine i Moonlighter za darmo. Nie przegapcie okazji na zgarnięcie polskiego hitu

Trzeba przyznać, że Epic ma gest – do końca 2019 roku co tydzień zamierza prezentować graczom nowe tytuły. Zaczyna to nawet robić w duetach. Nowymi propozycjami, obowiązującymi w dniach 15-22 sierpnia 2019, są gry Mutant Year Zero: Road to Eden i Hyper Light Drifter.

Mutant Year Zero: Road to Eden i Hyper Light Drifter za darmo w Epic Games Store

Mutant Year Zero: Road to Eden to ciekawy tytuł, pokazując Ziemię bez ludzkości, która sprowadziła na siebie zagładę wywołując efekt cieplarniany. Nasze miejsce zajęły mutanty, które starają się wziąć pozostawioną im planetę w posiadanie.

"

Kaczor z wrednym charakterem, czy dzik z napadami wściekłości to bohaterowie, jakich nie spotyka się na co dzień. Poznaj takie postacie, jak Dux, Bormin, Selma i wiele innych. Każda z nich ma niepowtarzalną osobowość i wypaczony ogląd rzeczywistości — zarówno własnego położenia, jak i sytuacji na świecie. Przemykaj się w cieniu, aby unikać starć lub przyłapywać wrogów, kiedy są nieprzygotowani do walki. Skradanie się w czasie rzeczywistym zapewni ci pełną kontrolę nad sytuacją, umożliwiając wślizgiwanie się do obozów wroga, zajmowanie mutantami korzystnych pozycji i przeróżne zaskakujące strategie. "

Drugi z tytułów, Hyper Light Drifter, to gra pijąca do starych, dobrych, 16-bitowych czasów.

"

Echa mrocznej i brutalnej przeszłości rozbrzmiewają w, przesiąkniętym krwią i pełnym skarbów, dzikim kraju. Hyper Light Drifter to przygodowa gra akcji w stylu najlepszych 16-bitowych klasyków, ze zmodernizowaną mechaniką rozgrywki i projektami na znacznie większą skalę. "

Mutant Year Zero: Road to Eden i Hyper Light Drifter można dodać za darmo do biblioteki Epic Games Store od 15 do 22 sierpnia 2019 roku. Gdy się to zrobi, zostaną w niej już po wsze czasy.

Dacie przekupić, żeby korzystać z Epic Games Store?

Tagi: Gry