Muzyczne pytanie o znaną piosenkę w "Milionerach". Wygralibyście 125 tys. złotych?

28.12.2021 16:13
Teleturniej Milionerzy Hubert Urbański Fot. Bartosz KRUPA/East News

Sprawdźcie, czy znalibyście prawidłową odpowiedź na muzyczne pytanie w "Milionerach". Uczestniczka znała odpowiedź.

W teleturnieju "Milionerzy" spośród 6 osób poprzez rundę kto pierwszy, ten lepszy wyłaniana jest jedna osoba, która może zdobyć milion złotych, jeśli dobrze odpowie na 12 pytań. Prowadzący Hubert Urbański zadaje pytania dotyczące różnych zagadnień, również z muzyki. W ostatnio wyemitowanym odcinku zapytano o piosenkę The Police - znalibyście dobrą odpowiedź?

Polecamy

"Milionerzy": Muzyczne pytanie o piosenkę The Police za 125 tys. złotych

Uczestniczka Sabina z okolic Olsztyna przy zagadnieniu za 125 tys. złotych postanowiła wykorzystać koło ratunkowe i zmienić pytanie (emitowane teraz odcinki odbywały się bez publiczności, w związku z czym zmieniono jedno z kół ratunkowych). Kobieta usłyszała nowe pytanie, które brzmiało:

Sabina nie miała wątpliwości i wybrała odpowiedź D, która jest dobrą odpowiedzią. Utwór "Roxanne" pierwotnie ukazał się na debiutanckiej płycie The Police "Outlandos d’Amour" z 1978 roku. Piosenka ponownie ukazała się rok później jako strona B singla "Can't Stand Losing You" i stała się pierwszym, wielkim przebojem zespołu.

Jeżeli macie ochotę usłyszeć Stinga na żywo to jego przełożony koncert odbędzie się 30 lipca 2022 w Warszawie na PGE Narodowym. Bilety na wcześniej zakupione daty koncertu są nadal ważne.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.