Muzyczne pytanie w "Milionerach" za 250 tys. złotych. Znasz dobrą odpowiedź?

28.10.2022 13:54
Milionerzy Fot. Wojciech Olkusnik/East News

Poradzilibyście sobie z tym pytaniem? Uczestnik nie miał pojęcia, jak brzmi dobra odpowiedź.

Kolejny raz w popularnym teleturnieju "Milionerzy" pojawiło się pytanie dotyczące muzycznego zagadnienia. Uczestnik programu miał problem z tym pytaniem i wytypowana przez niego odpowiedź okazała się być błędną. A Ty znałbyś dobrą odpowiedź?

Polecamy

Muzyczne pytanie w "Milionerach" za 250 tys. złotych. Znasz dobrą odpowiedź?

W ostatnim odcinku oglądaliśmy zmagania lekarza z Warszawy. Uczestnik wygrał już 125 tysięcy złotych, ale kolejne pytanie za 250 tysięcy go pokonało. Poruszało zagadnienie związane z zespołem Czerwono-Czarni. Hubert Urbański zapytał:

Uczestnik otwarcie przyznał, że nie wiedział o tym, iż w ogóle kiedykolwiek doszło do takiej sytuacji. Zastanawiając się nad odpowiedzią stwierdził, że The Rolling Stones musiało być stać na własne organy. Ostatecznie wybrał odpowiedź a) The Kinks. Szkoda, że nie posłuchał swojego kolegi w studiu, który obstawiał The Rolling Stones, a była to dobra odpowiedź.

Polecamy

Prowadzący Hubert Urbański wyjaśnił:

Janek poprawna odpowiedź, to niestety nie The Kinks, aStonsi. Zespół The Rolings Stones przyjechał do Polski na dwa koncerty, w 1967 r. Ich suportem byli Czerwono-Czarni i to oni pomogli Brytyjczykom, gdy Brian Jones źle podłączył napięcie i spalił organy.

Ostatecznie uczestnik zakończył grę z 40 tysiącami złotych.

Polecamy

W popularnym teleturnieju "Milionerzy" spośród 6 osób poprzez rundę kto pierwszy, ten lepszy wyłaniana jest jedna osoba.  Uczestnik może zdobyć milion złotych, jeśli dobrze odpowie na 12 pytań.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.