Muzyczne show powraca na antenę TVP po prawie 10 latach. Pamiętacie ten program?

09.02.2021 17:22
Tak to leciało w TVP 2 Fot. VIPHOTO/East News

Muzyczny program wróci do TVP po prawie 10 latach. Czy znowu zobaczymy tego samego prowadzącego?

Pamiętacie program "Tak to leciało"? Show zadebiutowało w TVP 2 w 2008 roku. Uczestnicy musieli odgadnąć brakujące słowa piosenek i mieli do dyspozycji 3 koła ratunkowe. Maksymalna wygrana wynosiła 100-150 tysięcy złotych w zależności od edycji programu. Ostatni odcinek wyemitowano w 2012 i pewnym już jest, że "Tak to leciało" powróci do TVP.

Polecamy

Muzyczne show powraca na antenę TVP po prawie 10 latach. Pamiętacie ten program?

Program "Tak to leciało" prowadził Maciej Miecznikowski, wokalista grupy Leszcze. Jak na razie nie potwierdzono czy muzyk ponownie będzie gospodarzem programu. Wiadomo jednak, że ruszyły już castingi on-line do show. Na stronie Endemol Shine Polska pojawiła się następująca informacja:

Jeśli śpiew to Twoja pasja, śpiewasz zawsze i wszędzie, kochasz polskie piosenki i zawsze znasz ich słowa to program właśnie dla Ciebie! Weź udział w Tak to leciało i zgarnij kasę!

Szczegóły produkcji nie są znane, ale można się domyślić, że format show pozostanie taki sam, jak w poprzednich latach.

Polecamy

Co więcej, Telewizja Polska ma zamiar rozwijać swoją ofertę programową przez najbliższe lata. Zapowiedziano już powstanie m.in. kanału muzycznego. Kanał TVP Muzyka ma kosztować w 2022, 2023 i 2024 roku po 20 milionów złotych.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.