Pogoda
22.07.2020 11:49

Myślał, że uwiera go muszla na plaży. Okazało się, że to ludzkie szczątki

Rodzina wypoczywająca na Wyspach Kanaryjskich odkryła ludzkie szczątki zakopane na plaży. Mężczyzna na początku myślał, że uwiera go muszla.

Mężczyzna na plaży
foto: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/Zdjęcie poglądowe

Wakacje to ten moment, w którym wreszcie można zapakować w plecak ręcznik, przekąski i wybrać się na plażę. Podobnie zrobiła rodzina, która chciała zrelaksować się na El Hierro na Wyspach Kanaryjskich.

Myślał, że to muszla. Uwierały go ludzkie szczątki

Jak czytamy na LADbible, nie wszyscy wypoczywający na pięknych plażach mają szansę na beztroski odpoczynek. Pewna rodzina przez przypadek spędzając wspólnie wolny czas na wybrzeżu, natknęła się na kości. Mężczyzna na początku myślał, że uwiera go muszla, których nie brakuje w piasku, jednak się pomylił.

Torba
Torba
Przeczytaj także Nagrywali film na TikToka. Przez przypadek znaleźli ludzkie szczątki

Brat pechowca Joela, Guacimara Gonzalez wezwał policję i opowiedział historię władzom. Rodzina po tym jak zorientowała się, że wystający z piasku przedmiot nie jest muszlą, była przekonana, że kości należą do jakiegoś zwierzęcia. Niestety pomylili się po raz kolejny.

Ostatecznie okazało się, że Joel znalazł w piasku kości oraz czaszkę. Szczątki trafiły do analizy, która potwierdziła, że są ludzkie. Nie udało się jednak ustalić, czy należały do kobiety czy mężczyzny.

Na Marsie odkryto ludzkie kości
Na Marsie odkryto ludzkie kości
Przeczytaj także Na Marsie odkryto ludzkie kości? Niesamowite znalezisko nie jest tak oczywiste, jak mogłoby się wydawać