Myśleli, że widzieli UFO, a to była tylko reklama opon

18.09.2020 14:27
Myśleli, że widzieli UFO, a to była tylko reklama opon Fot. zdjęcie poglądowe/shutterstock.com

2020 nie przestaje zaskakiwać - ludzkość walczy z pandemią koronawirusa, a tu nagle przybywają jeszcze obcy. Przynajmniej tak myśleli mieszkańcy New Jersey. Okazało się, że byli głęboko w błędzie.

Rok 2020 już jest wystarczająco pokręcony - nie potrzebujemy do tego jeszcze najazdu Obcych na naszą planetę. Chwile grozy przeżyli jednak mieszkańcy New Jersey, którzy w poniedziałek 14 września myśleli, że nadchodzi apokalipsa i widzą UFO. 

Myśleli, że widzą UFO, a tak naprawdę to była reklama

Okazuje się jednak, że to co oni uważali za UFO, tak naprawdę było balonem promującym firmę Goodyear.

W poniedziałek na TikToku pojawiło się wideo od @.babyyjennii, która pokazywała "UFO" na Route 21 w New Jersey. Na filmiku mogliśmy zauważyć też kilkanaście osób stojących na szosie, robiących filmiki i zdjęcia tego nietypowego widoku na niebie.  

Przeczytaj także

Wideo udostępnione na TikToku doczekało się 4 milionów wyświetleń i ponad 600 tysięcy lajków w ciągu niecałej doby. Niestety (a może i stety), to co widzieli mieszkańcy New Jersey okazało się być jedynie reklamą.

Przedstawiciel firmy Goodyear potwierdził w rozmowie z portalem Insider, że firma wypuściła swój balon na niebiosa Nowego Jorku i północnego New Jersey. Wszystko po to, by nagrać powietrzne ujęcia meczu NFL między Pittsburgh Steelers a New York Giants, który rozgrywał się na stadionie MetLife w East Rutherford, w stanie New Jersey. 

Na tym panika się jednak nie skończyła - filmiki z "UFO" pojawiły się też na Twitterze:

Jak czytamy w komentarzach, dla osób nagrywających te filmiki balony faktycznie były "niezidentyfikowanymi obiektami latającymi". Nie zmieniaj się, Ameryko. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.