Pogoda
13.08.2020 14:15

Na Allegro są już dostępne "czapki chroniące przed promieniowaniem 5G". Ktoś się skusi?

"Czapki ochronne przed promieniowaniem 5G" są już dostępne na Allegro w cenie 130 zł. Dystrybutor zapewnia o wysokiej jakości produktu, potwierdzonej testami. Sądzicie, że znajdą się chętni na zakup?

Na Allegro są już dostępne czapki ochronne przed promieniowaniem 5G. Ktoś się skusi?
foto: Shuttenstock (zdjęcie poglądowe)

Najlepiej zarabia się na niewiedzy i strachu. Jeśli ktoś wierzy w teorie o szkodliwości 5G i nadal boi się wychodzić z domu, żeby nie ulec napromieniowaniu, mamy dla niego dobra wiadomość! Na Allegro kwitnie biznes anty-5G a wśród mat, naklejek, wkładek do butów znajdziemy także czapki zapobiegające promieniowaniu za jedyne 130 zł.

Na Allegro pojawiły się czapki ochronne przed promieniowaniem 5G

Rozwój nowej generacji sieci telekomunikacyjnej zwanej technologią 5G jest niezaprzeczalnym faktem. Ten standard ma zapewnić między innymi większą prędkość transmisji danych, od 10 GB/s, czy zminimalizować opóźnienia do milisekund. Skąd więc w społeczeństwie paniczny strach przed nową technologią?

5G
5G
Przeczytaj także Najlepiej zarabia się na niewiedzy i strachu. Na Allegro kwitnie biznes anty-5G

Sprzedawca z Poznania tak reklamuje swoje czapki, które właściwie bardziej przypominają czepki używane podczas zabiegów fryzjerskich:

"

Na sprzedaż specjalnie wykonane nakrycia głowy, które zabezpieczają nas przed szkodliwym promieniowaniem. Jeśli ostatnimi czasy zauważyłeś u siebie gorsze samopoczucie, trudności ze snem czy ogólny dyskomfort jest to prawdopodobnie przyczyna montowanych masztów do technologii 5G. Wszędzie wmawia się nam, że jest to całkowicie normalne, podczas gdy normy zwiększono ponad STUKROTNIE. Nakrycie zostało wykonane na bazie ogólnodostęgo aluminium. W celu dodatkowej ochrony pokryte zostały dodatkową warstwą dielektryków. Kluczem jest również wyśmiewany przez ludzi kształt, prześmiewczo wykorzystywany, a jak się jednak okazuje działający. Celem sprzedaży jest zgromadzenie wystarczających funduszy na coraz to poważniejsze projekty związane z ochroną przeciw 5G oraz ogólna inicjatywa negująca jego wprowadzenie. Pomiary PEM wykonano poza nakryciem jak i w środku. Efektem było obniżenie wyniku o ponad 90%. Wykonano je za pomocą miernika TENMARS TM196. Załączone zdjęcie jest jedynie poglądowe. Każda sztuka może się różnić. "

Czapki ochronne przed promieniowaniem 5G są już dostępne na Allegro

Osób, które panicznie boją się rzekomego promieniowania 5G, jest coraz więcej, a strach popycha ludzi do coraz drastyczniejszych działań. Sieć Play powiadomiła w październiku 2019 roku prokuraturę, że policja zatrzymała członków bojówki "Anty 5G" próbujących zniszczyć masz sieci w Krakowie. Do podpalania masztów doszło zresztą w kilku europejskich krajach.

W sieci można spotkać masę skrajnych opinii na temat sieci 5G. Jedni ją bagatelizują, inni traktują jako sprawę życia i śmierci. Można zatem zakładać, że popyt na omawiane czapki będzie spory. Trudno jednoznacznie ustalić, czy aukcja została stworzona wyłącznie dla żartu, czy też ktoś po raz kolejny próbuje naciągnąć naiwnych ludzi.

Zobacz również: Mapa 5G w Polsce. Sprawdź, czy mieszkasz przy nadajniku

Tagi: allegro Ciekawostki