Na Śląsku pojawiły się dwa słońca naraz. Co wydarzyło się w okolicach Zabrza?

05.05.2021 16:58
Na niebie pojawiło się na raz aż dwa słońca. Fot. Arthur S. Ruffino/agestock/East News

Co jakiś czas w sieci pojawiają się nagrania tajemnicze zjawisk, które zostały uchwycone przez przypadkowe osoby. Jedna z ciekawszych znalazła się niedawno na kanale Fundacji Nautilus.

2 maja 2021 roku na kanale Fundacji Nautilus ukazało się bardzo tajemnicze nagranie, które pochodzi z okolic Zabrza. Co na nim widać?

Tajemnicze nagranie z okolic Zabrza

Wideo uwiecznione przez jednego z kierowców pokazuje coś, co wygląda jak zachodzące słońce. Jednak nim nie jest. Ogromna złota kula wisząca na niebie zaniepokoiła mężczyznę, który nagrał niesamowite zjawisko, a film wysłał Fundacji Nautilus.

2 maja 2021 2021 na kanale Nautiliusa pojawiło się ciekawe nagranie i list od osoby, która je wysłała. Czytamy w nim:

Witam. Wracając samochodem zaobserwowałem na niebie dziwne zjawisko. Słońce zachodziło, a obiekt wisiał w powietrzu. Nie jestem w stanie powiedzieć co to mogło być,może ktoś mądrzejszy mi to wyjaśni. Pozdrawiam.( okolice Zabrza). [...]
To zjawisko obserwowałem dłuższą chwilę jadąc autostradą samochodem. W końcu zatrzymałem się by to nagrać,choć mam inne nagranie które zarejestrowałem wczesnie. Ale z racji tego, iż nie powinno się nagrywać telefonem prowadząc postanowiłem zarejestrować to zjawisko,gdy zatrzymam samochód.  W przesłanym nagraniu musicie powiększyc obszar na ktorym widać obiekt.
Osoby sceptyczne chciały mi wmówić,że to księżyc,co jest bzdurą totalną. Od wczesnego dziecinstwa interesuje sie astronomią i wiem  że księżyc nie wschodzi w ten sposób,oraz że jego rozmiar na nieboskłonie różni się od tego czegoś,co widzialem.
Pozdrawiam

Choć internauci przytoczyli wiele teorii, na temat czym mogło być tajemnicze zjawisko, jak dotąd nie wiadomo, co widział mężczyzna.

Fundacja Nautilus to jedyna w Polsce organizacja badająca zjawiska niewyjaśnione. Fundacja tworzy także ogólnopolskie archiwum dotyczące zjawisk niewyjaśnionych, zagadnień związanych z pochodzeniem ludzkiej cywilizacji na Ziemi, a także nieznanych aspektów naszej rzeczywistości, jak chociażby jasnowidzenie czy zjawisko antygrawitacji.

Źródło: Fundacja Nautilus

Zobacz również: Niezidentyfikowane obiekty niedaleko rakiety Falcon. Czy to UFO?

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.