Na niebie pojawiły się dwa słońca naraz. Tajemnicze zjawisko nad Rzeszowem [WIDEO]

20.07.2022 16:33
Na niebie pojawiły się dwa słońca naraz. Tajemnicze zjawisko nad Rzeszowem [WIDEO] Fot. Shutterstock

Co jakiś czas w sieci pojawiają się nagrania tajemnicze zjawisk, które zostały uchwycone przez przypadkowe osoby. Zobaczcie, co wydarzyło się nad Rzeszowem!

15 lipca 2022 roku na Twitterze Twoja Pogoda ukazało się bardzo tajemnicze nagranie, które pochodzi z okolic Rzeszowa. Co na nim widać?

Tajemnicze nagranie z Rzeszowa

Wideo uwiecznione przez z czytelnika imieniem Bruno pokazuje coś, co wygląda jak zachodzące słońce. Jednak nim nie jest. Ogromna złota kula wisząca na niebie zaniepokoiła mężczyznę, który postanowił uwiecznić nietypowy zachód.

Do fenomenu doszło miniony czwartek, 14 lipca 2022. Mężczyźnie udało się uwiecznić na zachodnim niebie dwa słońca. Jednak tylko jedno z nich jest prawdziwe

Polecamy

Dwa słońca nad Rzeszowem. Jak na planecie Tatooine w "Gwiezdnych Wojnach". Bruno Lipiński

- czytamy w opisie.

Spadające na ziemię krople deszczu, na które padły promienie słoneczne, zadziałały niczym ekran nie tylko powiększający, ale też zniekształcający obraz Słońca.

- tłumaczy Twoja Pogoda.

Tymczasem tuż przed śmiercią generała Sulejmaniego i zaostrzeniem się sytuacji politycznej na bliskim wschodzie na irańskim niebie ukazały się gigantyczne diabelskie rogi. Zobacz, jak wyglądały!

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.