Pogoda
17.09.2020 13:29

Na rynku są już dostępne: pościel antylękowa, zwalczająca raka i chroniąca przed 5G. Ktoś się skusi?

Na Polskim rynku pokazała się pościel antylękowa, zwalczająca raka, menopauzę i zespół niespokojnych nóg. Już wkrótce będzie można kupić odzież i tekstylia chroniące przed 5G. Skusicie się na taki zakup?

 pościel antylękowa, zwalczająca raka i odzież chroniąca przed 5G
foto: Shutterstock (zdjęcie poglądowe)

Jak informuje Gazeta Pomorska, w Polsce powstają nowe biznesy, które zarabiają na ludzkiej naiwności. Klienci zachęcani są wzięcia udziału w specjalnym pokazie  "pościeli antylękowej" czy "likwidującej raka i dolegliwości związane z menopauzą".

Pościel antylękowa, zwalczająca raka, menopauzę i zespół niespokojnych nóg. Jesteście zainteresowani?

W ostatnim czasie organizatorzy pokazów sprzedażowych promują kolejny produkt, który dzięki swoim niesamowitym właściwościom może poprawić znacznie nasze zdrowie.

"

Zapraszamy na bezpłatny pokaz sprzętu AGD. Gościom, w ramach podziękowania, podarujemy pościel antylękow. "

- cytuje jeden z telefonów zachęcających do zakupów Gazeta Pomorska.

Na Allegro są już dostępne czapki ochronne przed promieniowaniem 5G. Ktoś się skusi?
Na Allegro są już dostępne czapki ochronne przed promieniowaniem 5G. Ktoś się skusi?
Przeczytaj także Na Allegro są już dostępne "czapki chroniące przed promieniowaniem 5G". Ktoś się skusi?

Bydgoszczanka, która usłyszała to zaproszenie, opowiada o sprawie Gazecie:

"

Żyję na tym świecie 69 lat, a nie słyszałam o pierzynach antylękowych. To się właśnie zmieniło. Wczoraj zadzwonił przedstawiciel firmy AGD. Numer kierunkowy wskazywał na firmę z Pomorza. Pan zaprosił mnie na darmową prezentację sprzętów AGD i naczyń. Jeżeli przyjmę zaproszenie, w ramach podziękowania od tejże firmy mam dostać pościel antylękową. To połączenie kołdry i koca. Ponoć likwiduje raka i zespół niespokojnych nóg. "

Jak informuje kobieta, telefon dzwonił kilka razy a numer kierunkowy, z którego wykonywane były połączenia, wskazywał na firmę z Pomorza.

Niedoszła klientka okazała się ostrożna i zaproszenia nie przyjęła. Jednak jej rozmówca kontynuował rozmowę, pytając o męża, który być może chciałby docenić właściwości gratisowej pościeli, która likwiduje także dolegliwości związane z menopauzą.

Jak się okazuje, pościel o cudownych właściwościach leczniczych jest dopiero wierzchołkiem góry lodowej. Uczestnicy pokazów mogą również liczyć między innymi na antynowotworowe wkłady-kulki do poduszek.

Odzież i tekstylia chroniąca przed 5G

W sieci pojawił się niedawno polski startup, którego twórcy zamierzają produkować "materiały tekstylne, które ograniczą działanie elektrosmogu". Czym będzie pościel chroniąca przed 5G?

Na stronie internetowej zbiórki czytamy, że twórcy startupu chcą zarejestrować firmę o tej samej nazwie i otworzyć sklep internetowy. Sprzedawane w nim produkty będą związane z tematem ekranowania fal. W chwili obecnej przedsiębiorca opracował tuniki dla kobiet w ciąży, czapki oraz pościel. Istotnym składnikiem tych produktów ma być srebro.

Twórcy starają się odróżnić od wielu innych akcji prowadzonych przez przeciwników sieci 5G.

"

Wiele jest teorii spiskowych, które są nieprawdziwe lub tworzone w złej wierze "

– piszą twórcy startupu.

5G
5G
Przeczytaj także Najlepiej zarabia się na niewiedzy i strachu. Na Allegro kwitnie biznes anty-5G

W opisie twórcy zbiórki powołują się m.in. na publikację "Biała Księga – Pole elektromagnetyczne a człowiek" z rządowej strony.

Zobacz również: Przeciwnicy 5G próbowali zniszczyć maszt operatora. Złapano ich ze szlifierką w rękach

Tagi: Ciekawostki