Pogoda
13.08.2018 13:07

Na warszawskie ulice wyjdą patrole z Warcrafta

Battle for Azeroth wybucha 14 sierpnia 2018 roku – z tego powodu na ulice polskiej stolicy wylegną przedstawiciele Hordy i Przymierza, szukając sprzymierzeńców w walce o słuszną sprawę. Rekruci mogą liczyć na wyjątkowe nagrody.

Issabel Cosplay
foto: Lewandowsky_photography

Nowy dodatek do World of Warcaft rozgrzewa wyobraźnię graczy już od jakiegoś czasu – Blizzard serwował filmy, w których pokazywał motywacje przywódców poszczególnych stron konfliktu.

Przedstawiciele kierowanych przez nich sił w dniu premiery dodatku Battle for Azeroth i wprowadzeniu w grze stanu wojennego wyjdą na warszawskie ulice, żeby szukać sojuszników. Patrole (jak udało się nam dowiedzieć, w akcji weźmie udział 12 cosplayerów) można będzie spotkać na bulwarach wiślanych, Starym Mieście, okolicach Złotych Tarasów, „patelni” przy stacji metra w centrum oraz w samej podziemnej kolejce.

foto: materiały prasowe

Battle for Azeroth – nowy dodatek do World of Warcraft

Opowiedzenie się po stronie Przymierza lub Hordy nie będzie tylko czczą deklaracją – śmiałkowie, którzy zadeklarują chęć walki po jednej ze stron, mogą liczyć na nagrody:

"

Warto odszukać bohaterów z Azeroth podczas ich pobytu w Warszawie. Dzięki temu zyskacie szansę na zdobycie edycji kolekcjonerskiej najnowszego dodatku World of Warcraft. Wystarczy zrobić sobie z nimi zdjęcie, umieścić na Facebooku i wybrać stronę konfliktu, dodając do wpisu #zahordę, jeżeli zechcecie stanąć o boku Sylwany Bieżywiatr lub #zaprzymierze, jeżeli wesprzecie Anduina Wrynna. "

Na facebookowych sprzymierzeńców Hordy lub Przymierza czaka łącznie 6 pudełek z edycją kolekcjonerską Battle for Azeroth, w której – oprócz samej gry – znajduje się między innymi książka „Elegy And A Good War”, ścieżka dźwiękowa z gry, dwustronny Znak Sojuszu oraz dodatki do innych gier Blizzarda.

"

W dniu premiery warto też odwiedzić sklep Saturn w Złotych Tarasach. Do każdej edycji standardowej zakupionej 14 sierpnia w tym sklepie dodawana będzie koszulka ze znakiem Hordy lub Przymierza. Natomiast po godzinie 16.00 kolejni wybrańcy będą mogli otrzymać 3 edycje kolekcjonerskie. Wystarczy wziąć udział w wielkich poszukiwaniach, wykazać się sprytem i szybkością. "

Lokalizację patroli można będzie sprawdzić na profilu CDP oraz dzięki największej społeczność fanów WoW na Facebooku.

Po której stronie będziecie walczyć?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry