Nadchodzi Ragnarok - zobaczcie pierwszą zapowiedź "God of War 2"

17.09.2020 10:35
Nadchodzi Ragnarok - zobaczcie pierwszą zapowiedź "God of War 2" Fot. materiały prasowe/Sony

Sony wie, jak z przytupem zakończyć swoje pokazy. Tym razem wisienką na torcie podczas PS5 Showcase był sam "God of War: Ragnarok", czyli kontynuacja gry z 2018 roku.

Nadchodzi nowa era Playstation, a wraz z nią kolejne przygody jednego z największych kozaków w historii gier wideo - Sony oficjalnie potwierdziło powstawanie "God of War: Ragnarok", czyli kontynuacji przygód Kratosa i Atreusa z 2018 roku.

Powstaje God of War: Ragnarok

Niestety, o grze nie wiemy zbyt wiele - jej zapowiedź była dość tajemnicza. Pokazywała nam logo produkcji, a także dała nam usłyszeć ponownie Kratosa (w tej roli Christopher Judge), który ostrzega nas, że "nadszedł już czas" i "musimy się przygotować". Całość kończy się napisem "nadchodzi Ragnarok" oraz datą "2021". Zobaczcie sami:

Przeczytaj także

Sądząc po zapowiedziach poprzedniego "God of War", rok 2021 wydaje się być mało prawdopodobny, jeśli chodzi o datę premiery. Poprzedniczka była wielokrotnie przekładana, dlatego też raczej i "Ragnarok" zostanie opóźniony. Ale jeżeli ma się to pozytywnie odbić na jakości gry, to żaden fan nie będzie rozczarowany taką decyzją.

Tak jak wspomnieliśmy - o grze nie wiemy zbyt dużo. Nawet nie wiemy, czy jej tytuł będzie brzmiał "God of War: Ragnarok". Więcej szczegółów poznamy w przyszłości. Wiemy na pewno, że produkcja zadebiutuje tylko na Playstation 5. 

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.