Najgorsi rodzice świata aresztowani. Za karę kazali dziecku spać w szafie, klęczeć na pinezkach i pić ostry sos

28.10.2020 14:47
Smutny chłopiec - materiał poglądowy|undefined Fot. Lopolo/easystock/Eastnews

Policja aresztowała parę rodziców, którzy stosowali sadystyczne kary cielesne na kilkuletnim chłopcu. Zwyrodnialcy odpowiedzą za znęcanie się nad dzieckiem.

Kary cielesne stosowane wobec dzieci od należą do zjawisk niezgodnych z prawem i kwalifikują się jako przemoc domowa. Tym razem nie chodzi jednak o klapsy, czy głodzenie. Pewna para wpadła na pomysł o wiele bardziej sadystycznych kar dla swojego kilkuletniego syna.

Zwyrodniali rodzice torturowali dziecko

Zazwyczaj, kiedy mówimy o rodzinie, widzimy szczęśliwy obrazek znany z reklam. W wielu przypadkach na świecie prawda wygląda jednak zupełnie inaczej. Czasami zdarzy się tak, że rodzicami zostają osoby, które zagrażają całemu społeczeństwu, nie mówiąc już o własnych dzieciach.

Przeczytaj także

Jak podaje New York Post, para z Naugatuck w stanie Connecticut znęcała się przez długi okres nad kilkuletnim chłopcem. Na szczęście proceder przerwała policja. Funkcjonariusze aresztowali 31-letniego Kevina Granta i 29-letnią Kaitlin Elizabeth Baptiste. Torturowany chłopiec jest synem kobiety. Mężczyzna to jego ojczym. 

Przeczytaj także

Do zatrzymania doszło w piątek 23 października 2020 roku. Policja pojawiła się w domu zwyrodniałych rodziców dwa tygodnie po tym, jak otrzymała zgłoszenie i przemocy domowej. Według ustaleń mężczyzna stosował nadzwyczaj okrutne kary. Dziecko od kilku miesięcy spało w szafie. Było też zmuszane do klęczenia na pinezkach i picia ostrego sosu do momentu, aż nie zwymiotowało. Matka chłopca nie robiła nic, by przerwać ten koszmar.

Przeczytaj także

Z tego powodu oboje zostali zatrzymani przez policję. Grant pod zarzutem napaści drugiego stopnia, ryzyka zranienia dziecka i umyślne okrucieństwo, a Baptiste za doprowadzenie do sytuacji zranienia dziecka drugiego stopnia i lekkomyślnego zagrożenia drugiego stopnia, ryzyko zranienia dziecka oraz umyślne okrucieństwo. Kaucja za wyjście Granta z aresztu wynosi 25 tysięcy dolarów. Matka dziecka wyszła już na wolność płacąc 10 tysięcy dolarów kaucji. Wkrótce odbędzie się proces sądowy pary. 

Przeczytaj także

 

Zobacz też: Facebook nie chciał usunąć filmu ze znęcaniem się nad dzieckiem

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.