Najlepsza gra 2017 roku według Czytelników Antyradio.pl [SONDA]
Michał Tomaszkiewicz
08.12.2017 16:24
Najlepsza gra 2017 roku według Czytelników Antyradio.pl [SONDA] Fot. materiały prasowe

To nie jest zwykłe głosowanie. To plebiscyt totalny i bezkompromisowy, w którym mimo wielości gatunków i platform zwycięzca może być tylko jeden.

Rok 2017 był dobrym rokiem dla graczy. Cenione serie powróciły silniejsze niż kiedykolwiek, pojawiły się także nowości, które wniosły ze sobą powiew prawdziwej świeżości.

Nie wszystkim tytułom udało się sprostać oczekiwaniom – ich nie znajdziecie na poniższej liście.

Przygotowując propozycje kierowaliśmy się tylko jedną zasadą – gra musi być co najmniej znakomita. Lista jest długa i znajdują się na niej tak dobre pozycje, że nie zazdrościmy Wam rozterek związanych ze wskazaniem tej najlepszej.

Wysiłek zostanie nagrodzony – tytuł, który wygra, będzie najprawdziwszym hitem 2017 roku. To właśnie będzie gra, którą powinniście chcieć dostać w prezencie pod choinkę – o ile już jej nie macie.

Powiedzcie o tym głosowaniu swoim znajomym, niech oni przekażą informacje dalej – miliony głosujących nie będą mogły się pomylić.

W zestawieniu znajduje się jedna niespodzianka – mam nadzieję, że nie obrócicie tego żartu przeciw nam i że to nie ona wygra ;)

Na Wasze głosy czekamy do 13 grudnia 2017  – czas kończy się Wam w samo południe.

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.