Najlepsza gra 2017 roku według Czytelników Antyradio.pl [wyniki SONDY]

Michał Tomaszkiewicz
13.12.2017 14:35
Najlepsza gra 2017 roku według Czytelników Antyradio.pl [wyniki SONDY] Fot. materiały prasowe

Takie rzeczy potrafią tylko Czytelnicy Antyradio.pl – jako najlepszą grę 2017 roku wybraliście… Wiedźmina 3. I to przytłaczającą większością głosów.

Głosowanie miało pokazać, w jaką grę z 2017 roku powinniście zagrać, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście. Nie przejmowaliśmy się gatunkami ani platformami sprzętowymi – poprosiliśmy Was o wskazanie tytułu, który w mijającym roku był bezsprzecznie najlepszy.

Mały żarcik zamieszczony wśród dobrych 30 tytułów oddanych Wam do osądzenia wykorzystaliście bezwzględnie. Nagroda Czytelników Antyradio.pl dla najlepszej gry 2017 roku przypadła Wiedźminowi 3, tytułowi wydanemu jeszcze w 2015 roku. Gratulacje.

Przygody Geralta okazały się być poza wszelką konkurencją – gra zdobyła 25,44% głosów. A prosiliśmy…

Walka o drugie (a właściwie pierwsze) miejsce była bardzo zacięta. Rzutem na taśmę zwyciężył Assassins’s Creed: Origins, na którego oddano 9,98% głosów. Trzecia (czyli druga) lokata przypadła Horizon: Zero Dawn, wskazanemu przez 9,74% osób biorących udział w sondzie.

Na kolejne pozycji odnotowaliśmy remis – dwa tytuły zebrały po dokładnie 6,63% głosów - Playerunknown's Battlegrounds oraz The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Biorąc pod uwagę, że druga gra jest dostępna tylko na Nintendo Switch, która nie jest w Polsce tak rozpowszechniona jak pecety, moralne zwycięstwo (kto wie, może nawet w całym plebiscycie) należy właśnie do kolejnej odsłony przygód Linka.

Wyróżniające się wyniki odnotowały jeszcze: Wolfenstein II: The New Colossus (4,95% głosów), Cuphead (4,79%) oraz polski >observer_ (4,31%).

Pełne wyniki głosowania znajdziecie poniżej:

foto: zrzut ekranu

A niedługo będziecie mogli wziąć udział w głosowaniu na najgorszą grę 2017 roku. Ciekawe, czy też wybierzecie Wiedźmina…

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.