Najlepsza gra 2018 roku według Czytelników Antyradio.pl [SONDA]

Michał Tomaszkiewicz
12.12.2018 15:32
Najlepsza gra 2018 roku według Czytelników Antyradio.pl [SONDA] Fot. materiały prasowe

To był naprawdę udany rok, jeśli chodzi o dobre gry, dlatego nie zazdrościmy Wam rozterek, jakie czekać będą na Was podczas wybierania spośród listy perełek tej jednej, jedynej, do której nie można przestać wzdychać. Mamy nadzieję, że nie wybierzecie po raz kolejny Wiedźmina 3, jak zrobiliście to w 2017.

Ludzie podobno uczą się na błędach – chociaż, jak się okazało, nie wszyscy. Pijemy w tym momencie nie tylko do zamieszczenia na liście kandydatów do miana najlepszej gry roku 2018 Wiedźmina 3 (to początek nowej, świeckiej tradycji), lecz także do jednej z gier, która przed premierą typowana była do poważnej pretendentki w każdym zestawieniu, a po oddaniu jej w ręce graczy wywołała mnóstwo smutku – Fallout 76. I mówimy tu zarówno o pomyłkach Bethesdy, jak i samych fanów serii, do których się zaliczamy.

Zasady plebiscytu są proste – pomyślcie o głosowaniu jako o battle royale, w którym na końcu może zostać tylko jeden jedyny zwycięzca, czyli Wasza ukochana gra z tego roku. Kandydatów jest naprawdę wielu – my bardzo miło wspominamy naszego polskiego Frostpunka, Marvel’s Spider-Mana, a także Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści, God of War czy Red Dead Redemption 2.

Nie liczy się platforma sprzętowa ani gatunek gry – chcemy, żebyście wskazali nam tytuł, dzięki któremu mieliście najwięcej zabawy i na myśl o którym czujecie tęsknotę, a może nawet nieśmiałe zauroczenie.

Głos można oddać tylko na jeden tytuł – oddajcie go na grę, której w tym roku nie wyrzucilibyście z łóżka.

Głosowanie jest otwarte do 19 grudnia 2018 – Wasze kliknięcia kończymy liczyć w samo południe. Ogłoszenie wyników odbędzie się tego samego dnia o godz. 21.

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.