„Naruto x Boruto Borutical Generations” - powstaje gra przeglądarkowa w uniwersum słynnych mangi i anime

Sergiusz Kurczuk
09.08.2018 13:49
„Naruto x Boruto Borutical Generations” - powstaje gra przeglądarkowa w uniwersum słynnych mangi i anime Fot. kadr z serialu Naruto

Naruto i Boruto niebawem powrócą w nowej grze na przeglądarki internetowe. Na czym będzie polegała rozgrywka „Naruto x Boruto Borutical Generations”?

Historia Naruto od wielu lat cieszy się ogromną popularnością. Przygody nastoletniego ninja zostały wydane w 700 rozdziałach mangi. Komiks zakończono w roku 2014, ale powstała kontynuacja o synu Naruto imieniem Boruto. Obaj bohaterowie pojawili się również w serialach anime opartych na papierowych przygodach oraz wielu grach wideo. Niedługo zadebiutuje najnowsza, przeznaczona dla użytkowników przeglądarek internetowych

„Naruto x Boruto Borutical Generations” - gdzie zagrać?

Jesienią 2017 roku ukazał się pierwsza informacja dotycząca powstającej gry. W „Naruto x Boruto Borutical Generations” będą mogli zagrać wszyscy i to za darmo. W grze pojawią się oczywiście mikropłatności, ale pozycja powinna być grywalna również bez uiszczania opłat za dodatkowe elementy. Żeby grać, wystarczy zwykła przeglądarka internetowa i dostęp do sieci. Produkcja zostanie stworzona przez Yahoo! Games.

„Naruto x Boruto Borutical Generations” - na czym polega rozgrywka?

W japońskim magazynie Weekly Shounen Jump” pojawiły się nowe informacje na temat „Naruto x Boruto Borutical Generations”. Tytuł będzie kooperacyjną grą RPG opartą na systemie turowym. Gracze dostana do dyspozycji grupę złożoną z 4 bohaterów, a 2 kolejne postacie trafią do odwodu. Kolejne tury będą wypełniać kombinacje ruchów, składających się na potężne ataki. Technika walki ma się różnić w zależności od składu drużyny. Oprócz wciągających walk między graczami, pojawi się również tryb opowiadający historię tytułowych bohaterów.

„Naruto x Boruto Borutical Generations” - kiedy premiera?

Twórcy nie zdradzili, kiedy dokładnie „Naruto x Boruto Borutical Generations” zadebiutuje w sieci. Potwierdzono jednak, że premiera ma się odbyć jeszcze w roku 2018. Nie wiadomo czy tytuł będzie dostępny poza granicami Azji. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.