Pogoda
09.08.2018 13:49

„Naruto x Boruto Borutical Generations” - powstaje gra przeglądarkowa w uniwersum słynnych mangi i anime

Naruto i Boruto niebawem powrócą w nowej grze na przeglądarki internetowe. Na czym będzie polegała rozgrywka „Naruto x Boruto Borutical Generations”?

„Naruto x Boruto Borutical Generations” - powstaje gra przeglądarkowa w uniwersum słynnych mangi i anime
foto: kadr z serialu Naruto

Historia Naruto od wielu lat cieszy się ogromną popularnością. Przygody nastoletniego ninja zostały wydane w 700 rozdziałach mangi. Komiks zakończono w roku 2014, ale powstała kontynuacja o synu Naruto imieniem Boruto. Obaj bohaterowie pojawili się również w serialach anime opartych na papierowych przygodach oraz wielu grach wideo. Niedługo zadebiutuje najnowsza, przeznaczona dla użytkowników przeglądarek internetowych

„Naruto x Boruto Borutical Generations” - gdzie zagrać?

Jesienią 2017 roku ukazał się pierwsza informacja dotycząca powstającej gry. W „Naruto x Boruto Borutical Generations” będą mogli zagrać wszyscy i to za darmo. W grze pojawią się oczywiście mikropłatności, ale pozycja powinna być grywalna również bez uiszczania opłat za dodatkowe elementy. Żeby grać, wystarczy zwykła przeglądarka internetowa i dostęp do sieci. Produkcja zostanie stworzona przez Yahoo! Games.

„Naruto x Boruto Borutical Generations” - na czym polega rozgrywka?

W japońskim magazynie Weekly Shounen Jump” pojawiły się nowe informacje na temat „Naruto x Boruto Borutical Generations”. Tytuł będzie kooperacyjną grą RPG opartą na systemie turowym. Gracze dostana do dyspozycji grupę złożoną z 4 bohaterów, a 2 kolejne postacie trafią do odwodu. Kolejne tury będą wypełniać kombinacje ruchów, składających się na potężne ataki. Technika walki ma się różnić w zależności od składu drużyny. Oprócz wciągających walk między graczami, pojawi się również tryb opowiadający historię tytułowych bohaterów.

„Naruto x Boruto Borutical Generations” - kiedy premiera?

Twórcy nie zdradzili, kiedy dokładnie „Naruto x Boruto Borutical Generations” zadebiutuje w sieci. Potwierdzono jednak, że premiera ma się odbyć jeszcze w roku 2018. Nie wiadomo czy tytuł będzie dostępny poza granicami Azji. 

Sergiusz Kurczuk
Tagi: Gry Anime Manga