Pogoda
14.08.2019 10:35

Następca Tony Hawk Pro Skater trafi do nas w przyszłym roku

Po długim oczekiwaniu dostaliśmy trailer i gameplay "Session". Tytułu, który ma nawiązywać do legendarnych skateboardowych produkcji sprzed lat.

session deskorolka
źródło: materiały prasowe

"Session" swego czasu było wielkim hitem Kickstartera. Firma stojąca za projektem potrzebowała jedynie 4 dni, aby zebrać pełną kwotę potrzebną do stworzenia gry.

Od zdobycia poklasku w 2017 roku Creature Studio w Montrealu pracowali nad tytułem, który, chociaż porównywany do "Tony Hawk Pro Skater", tak naprawdę klimatem bliższy będzie do "Skate'a"

Sony PlayStation Classic
Sony PlayStation Classic
Przeczytaj także PlayStation Classic już „złamane” – będzie można grać we własne gry

Deskorolkowy realizm

"Session" nie będzie grą arcade'ową. Twórcy zdecydowali się postawić na realizm. W tytule będziemy sterować analogowymi gałkami, ustawiając za ich pomocą stopy na desce. Każda gałka będzie sterować jedną z nóg, więc nie wystarczy nacisnąć kilkanaście razy "X" aby zrobić tricka, a raczej ustawić nogi pod odpowiednim kątem i wyskoczyć.

Koniec więc z wielomilionowymi kombosami. Czas na zostanie nowym miejskim Rodneyem Mullenem.

Wasza postać trafi na Manhattan, gdzie będzziecie mogli przetestować wszystkie najlepsze triki w swoim arsenale i przetestować kultowe nowojorskie miejscówki.

Już teraz możecie zobaczyć pierwszy trailer i kilkanaście minut gameplaya poniżej.  I nastawić się na powrót na deskę, ponieważ gra trafi na Steam Early Access już 17 września. Xbox Game preview dostanie tytuł w październiku. A pełna wersja będzie dostępna dla graczy dopiero w 2020 roku.

Zobacz także: W "Kosmicznym meczu 2" miał się pojawić Tony Hawk. Królik Bugs jeździłby na deskorolce

Najlepsza gra z deskorolkami to:

Tagi: Gry