Nastolatek przebrany za Spider-Mana za pomocą Tindera zwabił, a następnie pobił rzekomego pedofila

24.05.2019 08:52
Spider-Man|undefined Fot. kadr z filmu

Spider-Man od samego początku istnienia miał przypominać ludziom, że bohater tkwi w każdym z nas, nawet tym najbardziej niepozornym. W niecodzienny sposób zainspirował też nastolatka z Brazylii, który przebrany za Pajączka pobił domniemanego pedofila.

Jak donosi brazylijska publikacja A Tribuna, pod koniec marca 2019 roku doszło do bardzo niecodziennego przestępstwa, którego dopuścił się 15-latek z miejscowości Joaçaba, w stanie Santa Catarina. Mianowicie chłopak przebrał się za Spider-Mana i pobił mężczyznę, który rzekomo jest pedofilem. Sprawa trafiła oczywiście w ręce policji. Ta przesłuchała młodocianego "bohatera" i w trakcie rozmowy dowiedziała się, że nastolatek przeprowadził swoje śledztwo. 

Nastolatek przebrany za Spider-Mana pobił rzekomego pedofila

Według informacji A Tribuny, chłopak przez kilka miesięcy zbierał dowody przeciwko mężczyźnie i postanowił skonfrontować się z nim dopiero, gdy uznał, że ma ich wystarczająco dużo. Nastolatek założył konto w popularnej aplikacji randkowej Tinder, na którym podawał się za 14-letnią dziewczynę. Zwabiał w ten sposób potencjalnych pedofilów, zapisując i robiąc zrzuty ekranów ze wszystkich rozmów, które z nimi odbywał. Po aresztowaniu przekazał pendrive'a z materiałami w ręce policji. 

Przeczytaj także

Wiek domniemanego pedofila nie został sprecyzowany w raporcie A Tribuny. Dowiedzieliśmy się jednak, że mężczyzna trafił do szpitala, a następnie został zabrany na komisariat policji w celu wyjaśnienia całej sprawy. Los 15-latka nie jest znany. Znaleziono przy nim 2 scyzoryki, kastet z dodatkowymi kolcami, a także 2 pałki teleskopowe. 

Spider-Man: Far From Home - data premiery

Niedługo będziemy mieli okazję zobaczyć przygody mniej realistycznego Pajączka, ponieważ już za kilka miesięcy w kinach zadebiutuje film "Spider-Man: Far From Home". W rolach głównych zobaczymy Toma Hollanda, Zendayę, Jake'a Gyllenhaala, a także Jona Favreau. Premiera odbędzie się 5 lipca 2019 roku.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.