Pogoda
22.10.2019 13:51

Porwany nastolatek uratowany po 7 minutach. Porywacze utknęli w korku

Policja otrzymała telefon od brata ofiary, który poinformował, że czwórka mężczyzn porwała nastolatka i wciągnęła go do samochodu z napisem "High Lander" na przedniej szybie. 

porwany
źródło: Shutterstock

Wszystko wydarzyło się w nocy z niedzieli na poniedziałek (20/21.10.2019). Policja była w stanie zatrzymać jednego z członków gangu, którzy brali udział w porwaniu osoby w Mohan Garden w New Delhi. Ofiara została uratowana przez przedstawicieli prawa zaledwie siedem minut po tym, jak ją uprowadzono.

Porywacze złapani w korku

Policja wyjaśnia, że otrzymała w nocy telefon od brata porwanego z informacją, że czwórka mężczyzn podjechała do nastolatka i wciągnęła go do swojego samochodu. Dzwoniący był w stanie podać, jak wyglądał samochód wykorzystany przez uczestników napadu. Porywacze nie zdołali uciec, ponieważ zatrzymał ich pobliski korek.

matty b
matty b
Przeczytaj także Wytatuował sobie własne imię na szyi. Trafił do więzienia, bo nie chciał podać policjantom jak się nazywa

Po tym, jak czwórka mężczyzn wciągnęła chłopca o imieniu Rijwal do samochodu, zawieźli go do miejsca, w którym zaparkowane było jego auto. Członkowie gangu zabrali mu klucze i część przesiadła się do pojazdu należącego do młodzieńca. 

Policja zauważyła samochód porywaczy kilka chwil później na skrzyżowaniu. Auto stało na czerwonym świetle. W pojeździe został jednak tylko jeden z napastników i Rijwal. Policjanci byli w stanie odzyskać zarówno jego samochód, jak i pieniądze, które odebrali mu mężczyźni.

Nie udało się na razie odnaleźć pozostałych bandytów, którzy brali udział w porwaniu.

Na przyszłość pamiętajcie: porywając kogoś, sprawdźcie, czy nie ma korków.

Zobacz także: Najbogatszy Polak chce zbudować u nas elektrownię jądrową

Kacper Peresada
Tagi: News