Naszaklasa.pl zostaje zamknięta. To koniec pewnej epoki

27.05.2021 13:54
koniec naszej klasy Fot. Shutterstock

Mamy smutną wiadomość dla miłośników serwisu Nasza Klasa. Popularna niegdyś strona zostanie zamknięta z dniem 27 lipca 2021.

Na chwilę obecną na serwisie nie można już tworzyć nowych kont, od kilku lat niegdyś ulubione miejsce spotkań Polaków działa wyłącznie jako serwis z grami online.

Nasza Klasa

Zamkniecie serwisu nastąpi po 15 latach działalności. Platformę stworzono bowiem w 2006 roku. Twórcami była czwórka studentów. W latach 2008-2011 Nasza Klasa przeżywała ogromny rozkwit i posiadała 12 milionów użytkowników w całej Polsce.

Polecamy

W 2010 roku serwis zmienił nazwę na NK.pl, a cztery lata później, został przejęty przez Ringier Axel Springer Polska. Po tej zmianie serwis już nigdy nie wrócił do szczytowej formy, bo amerykański gigant - Facebook zdominował rynek.

Naszaklasa.pl zostaje zamknieta

Z usług Goście, Goście Plus, Eurogąbki czy Super Zdjęcie będzie można korzystać do końca funkcjonowania serwisu. Możliwa będzie również prośba o zwrot kosztów. Co więcej, mimo że 27 lipca Nasza Klasa zniknie z sieci, osiągnięcia z niektórych gier będzie można przenieść na portal Game Planet.

A co ze zdjęciami i danymi?

Jeśli sami nie usunęliśmy konta wraz z zamknięciem NK.pl wszystkie dane osobowe i zdjęcia zostaną trwale usunięte. Stanie się tak, ze względu na brak podstawy ich dalszego przetwarzania. Proces ten potrwa jednak parę miesięcy. Wyjątek stanowią informacje potrzebne do przetworzenia wniosków o zwrot środków za wykupione usługi.

Zobacz również: Zwłoki mężczyzny we wnętrzu dinozaura. Jak to możliwe?

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.