Natychmiastowa karma dla kierowcy BMW

Aleksandra Degórska
14.10.2016 10:36
Natychmiastowa karma dla kierowcy BMW Fot. kadr z wideo

Pośpiech jest złym doradcą, o czym przekonał się kierowca bawarskiego samochodu, pochopnie decydując się na niezbyt przemyślany manewr...

Zdarzenie zostało zarejestrowane kamerą pokładową w hrabstwie Albany w stanie Nowy Jork. Osoba prowadząca BMW serii 3 F30 piekliła się na widok poprzedzającego pojazdu, którego kierujący zdecydował się na przepuszczenie autobusu szkolnego. Wtedy siedzący za kierownicą niemieckiego auta mężczyzna dał wyraz swojego niezadowolenia parokrotnie wciskając klakson.

Nieco później, kierowca BMW postanowił wyprzedzić grający mu na nerwach pojazd z prawej strony podczas skrętu w lewo, co nie skończyło się dla niego najlepiej. Wylądował bowiem na bandzie, poważnie uszkadzając samochód, jakby mogło się wydawać, ku uciesze osoby nagrywającej całe zajście kamerą pokładową, która widząc w lusterku przyspieszające BMW, również wcisnęła pedał gazu i wyjechała do zewnątrz zakrętu:

Sytuację skomentował kierowca samochodu z kamerą pokładową, który wrzucił filmik do sieci:

Zważywszy na uwagi dotyczące tego, że wpuszczałem autobus: przypuszczam, że powinienem był wrzucić film dłuższy o to, co się działo 10 sekund wcześniej. Wszyscy pozostali kierowcy zatrzymywali się przed mostem. Jeżdżę tamtędy codziennie i to normalne, że auta na drodze głównej wpuszczają te, jadące z podporządkowanej, w proporcji 1:1. Włączanie się do ruchu autobusu zajęło przesadnie długo, ale ja już zdecydowałem się na jego przepuszczenie. I tak jak zawsze skręcałem w lewo na najbliższych światłach. Co więcej, znajdujący się w przy lewej krawędzi jezdni chodnik jest uszkodzony przez samochody i ja w niego raz uderzyłem, więc chciałem tego uniknąć. Nie wiedziałem, że BMW znajdowało się z boku. Wszystko działo się tak szybko.

Mamy do czynienia z kolejnym przykładem kierowcy BMW, który na drodze zachowuje się karygodnie, niestety psując reputację tej bawarskiej marce. Również na naszym lokalnym podwórku nie brakuje filmików, niechlubnymi bohaterami których są właśnie osoby jeżdżące BMW, w tym straszące rowerzystów, prawie potrącające pieszych, igrające z postronnymi uczestnikami ruchu drogowego, czy celowo hamujące innych kierowców.

Co sądzicie o tej sytuacji?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.