Nauczyciel do uczniów: Jeśli zaspoilerujecie mi "Avengers: Endgame", będziecie prosić, żeby Thanos pstryknął was w wasze wąskie du*y

Sergiusz Kurczuk
29.04.2019 14:53
Thanos|undefined Fot. materiały promocyjne

Spoilery "Avengers: Endgame" są w niektórych kręgach tak bardzo niepożądane, że pewien nauczyciel postanowił ostrzec swoich uczniów przed zdradzeniem mu, co dzieje się w nowym filmie Marvela za pomocą barwnej groźby.

Fani komiksów Marvela i filmów na ich podstawie są wszędzie. Można ich spotkać również wśród nauczycieli, o czym przekonała się pewna klasa. Jeden z pedagogów tak bardzo obawiał się ewentualnych spoilerów ze strony swoich podopiecznych, że postanowił się zabezpieczyć za pomocą dość intrygującego ogłoszenia, wywieszonego na drzwiach klasy. Co znalazło się w jego treści?

Przeczytaj także

"Avengers: Endgame" - nauczyciel znalazł sposób na ominięcie spoilerów

Jak donosi serwis Cnet, na Twitterze pojawiło się zdjęcie ogłoszenia, które trafiło na drzwi jednej z klas. Fotografię zamieścił użytkowniczka posługująca się nickiem Kamiilious, która jest uczennicą wspomnianego wcześniej nauczyciela. Oryginalny post został usunięty, ale w internecie nic nie ginie. Oto jak wyglądała treść żartobliwej groźby skierowanej w kierunku małoletnich fanów "Avengers".

Avengers Fot. foto: kamiilious/Twitter

Mój nauczyciel jest tak poważny, że zrobił liścik:

Najdrożsi uczniowie,
Mój młodszy brat jest na wyjeździe służbowym w Tampa. Czekam na jego powrót, żebyśmy razem mogli wybrać się na "Avengers: Endgame". NAJWCZEŚNIEJ wydarzy się to w środę wieczorem. NIE rozmawiajcie o NICZYM w najmniejszym stopniu związanym z filmem w pobliżu mojej klasy DO CZASU, AŻ TEN ZNAK ZNIKNIE Z DRZWI. Wiecie, jak bardzo kocham Marvel Comics. Więc przysięgam na Jeebusa, jeśli ktokolwiek zaspoileruje mi chociaż odrobinkę tego filmu, obiecuję, że będziecie prosić, żeby Thanos pstryknął was w wasze wąskie du*y.

Jak widać, nauczyciel podszedł do tematu dość poważnie. Oryginalne zdjęcie zniknęło z Twittera, ponieważ nie wszystkim słowa mężczyzny przypadły do gustu. Kamiilious tego samego dnia umieściła wpis, w którym zawarła stosunek uczniów do listu od pedagoga.

To, co powiedział nauczyciel, w żaden sposób nas nie obraziło. Więc przestańcie mówić, że to jakieś prześladowanie, czy cokolwiek. Ludzie, to tylko żarty!

Miejmy nadzieję, że prośba nauczyciela została wysłuchana, i nikt nie zdradził mu, co się dzieje w "Avengers: Endgame".

"Spider-Man: Far From Home" - kiedy premiera?

4. część "Avengers" jest zwieńczeniem trwającej od ponad 10 lat historii zwanej "Infinity Saga". Produkcja jest więc hołdem złożonym wszystkim filmom Marvel Studios. Nic dziwnego, że produkcja wzbudza aż tak wielkie emocje wiernych fanów MCU. Już za kilka tygodni do kin na całym świecie trafi epilog Fazy Trzeciej kinowego uniwersum. Chodzi o film "Spider-Man: Far From Home", który w Polsce zadebiutuje 5 lipca 2019 roku. Miejmy nadzieję, że nauczycielowi uda się pójść na premierowy seans 23. produkcji Marvel Studios.

>>Zobacz też: Fanka Marvela trafiła do szpitala przez "Avengers: Endgame"<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.