Nazwij karalucha imieniem swojego byłego i zobacz, jak w Walentynki zjada go zwierzak w zoo

10.02.2020 13:33
Karaluch|undefined Fot. shutterstock.com

Prześladuje cię imię twojego byłego? Może chcesz się pozbyć złych wspomnień? Z pomocą przychodzi zoo w San Antonio, które za 5 dolarów nazwie karalucha imieniem twojego lub twojej eks. 

Na tym jednak zabawa się nie kończy - w symbolicznej kwocie znajduje się również istne katharsis. Wszystko dlatego, że pracownicy ogrodu zoologicznego nakarmią karaluchem noszącym imię byłego kochanka jednego z rezydentów zoo. Cała inicjatywa nosi nazwę "Cry Me a Cockroach" i zakończy się w Walentynki 2020.

Kup karalucha o imieniu twojego byłego i patrz jak rozszarpie go zwierzak z zoo

Jeśli natomiast uważacie, że karaluch jest niezbyt wystarczającym symbolem waszej dawnej miłości, to zoo proponuje jeszcze "pakiet ekskluzywny". Mianowicie za 20 dolarów możecie nazwać... szczura, który następnie stanie się pożywieniem dla jednego z większych jaszczurów zamieszkujących ogród zoologiczny w San Antonio. 

Co najlepsze, nie musicie się martwić transportem - placówka planuje transmitować wydarzenie na żywo za pośrednictwem Facebook Live, więc całość będziecie mogli nagrać bezpośrednio na swój telefon. Wszystko po to, by słodko wspominać zemstę na osobie, która zraniła kiedyś wasze uczucia. 

Przeczytaj także

Oprócz tego w pakiecie jest również specjalnie przygotowany "certyfikat" do udostępnienia na mediach społecznościowych. Jeżeli jesteście wyjątkowo zdenerwowani na byłego lub byłą, to możecie ich nawet oznaczyć w tym poście. Zoo w San Antonio będzie zbierało propozycje imion do 13 lutego 2020 roku do godziny 17:00 czasu lokalnego (0:00 w Polsce). Link do strony internetowej znajdziecie w powyższym załączniku z Facebooka. 

O ile rozumiemy, że zwierzaki w zoo muszą coś jeść, to jednak zabawa związana z ich śmiercią wydaje się dość okrutna. W dobie walki z przemocą i okrucieństwem wobec zwierząt, nie wydaje nam się to zbyt dobrym pomysłem.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.