Nazywają go najpotężniejszym medium naszych czasów. Zobacz, co potrafi Kai Muegge [WIDEO]
30.05.2020 20:08
Nazywają go najpotężniejszym medium naszych czasów. Zobacz, co potrafi Kai Muegge [WIDEO] Fot. Shutterstock (zdjęcie poglądowe)

Kai Muegge (Kai Mügge) od lat cieszy się opinią najsłynniejszego, najpotężniejszego, ale i najbardziej kontrowersyjnego ze współcześnie działających mediów spirytystycznych. Zobacz przerażające fragmenty seansów z jego udziałem!

Podczas organizowanych przez niego seansów dochodzi do rzeczy niezwykłych i przerażających: lewitacji, materializacji różnych przedmiotów oraz generowania ektoplazmy.

Kim jest Kai Muegge, nazywany najpotężniejszym medium naszych czasów?

Kai Muegge urodził się w 1968 roku i jak twierdzi, od dziecka miał kontakt z istotami niefizycznymi. W wieku około 12 lat doświadczył swojego pierwszego spotkania z nadprzyrodzonymi mocami. Niemal przez miesiąc był nawiedzany przez poltergeista, który nękał także jego najlepszych przyjaciół i rodzinę.

Przeczytaj także

Ta przerażająca historia ukształtowała jego światopogląd i już jako nastolatek zaczął interesować się parapsychologią, okultyzmem oraz spirytyzmem eksperymentalnym. Już wtedy pomimo bardzo młodego wieku czytał wszelkie dostępne materiały dotyczące parapsychologi i spirytyzmu.

Jakiś czas później Kai Muegge odkrył, że jest medium. W wieku 15 lat założył własną grupę zajmującą się seansami i zaczął eksperymentować z przechylaniem stołu. Nieco później Muegge założył Felix Experimental Group i stał się "zawodowym medium".

Zobacz, co potrafi Kai Muegge

Do najbardziej znanych wyczynów sławnego medium należą udokumentowane lewitacje stołu:

Generowanie ektoplazmy, materiału, z którego według niektórych składają się duchy:

Oraz materializowanie drobnych przedmiotów i półszlachetnych kamieni przez kanaliki łzowe:

Podobnie jak w przypadku mediów sprzed wieków, seanse Kaia Muegge odbywają się przy zgaszonym świetle. Podczas tych niezwykłych spotkań wyraźnie słychać stuknięcia, głosy lub grę na instrumentach. Uczestnicy i obserwatorzy widzieli także kule światła i tzw. "aporty" - nagłe pojawianie się m.in. kamieni półszlachetnych, metalowych figurek lub woskowych kul, wewnątrz których znajdują się specjalne wiadomości od bezcielesnych bytów.

Zobacz również: Nawiedzone lasy w Polsce. Gdzie są i jakie przerażające historie skrywają?

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.