Pogoda
30.05.2020 20:08

Nazywają go najpotężniejszym medium naszych czasów. Zobacz, co potrafi Kai Muegge [WIDEO]

Kai Muegge (Kai Mügge) od lat cieszy się opinią najsłynniejszego, najpotężniejszego, ale i najbardziej kontrowersyjnego ze współcześnie działających mediów spirytystycznych. Zobacz przerażające fragmenty seansów z jego udziałem!

Zobacz, co potrafi Kai Muegge
foto: Shutterstock (zdjęcie poglądowe)

Podczas organizowanych przez niego seansów dochodzi do rzeczy niezwykłych i przerażających: lewitacji, materializacji różnych przedmiotów oraz generowania ektoplazmy.

Kim jest Kai Muegge, nazywany najpotężniejszym medium naszych czasów?

Kai Muegge urodził się w 1968 roku i jak twierdzi, od dziecka miał kontakt z istotami niefizycznymi. W wieku około 12 lat doświadczył swojego pierwszego spotkania z nadprzyrodzonymi mocami. Niemal przez miesiąc był nawiedzany przez poltergeista, który nękał także jego najlepszych przyjaciół i rodzinę.

Polskie „Stranger Things”. Przerażający przypadek dziewczynki z Sosnowca
Polskie „Stranger Things”. Przerażający przypadek dziewczynki z Sosnowca
Przeczytaj także Polskie „Stranger Things”. Przerażający przypadek dziewczynki z Sosnowca

Ta przerażająca historia ukształtowała jego światopogląd i już jako nastolatek zaczął interesować się parapsychologią, okultyzmem oraz spirytyzmem eksperymentalnym. Już wtedy pomimo bardzo młodego wieku czytał wszelkie dostępne materiały dotyczące parapsychologi i spirytyzmu.

Jakiś czas później Kai Muegge odkrył, że jest medium. W wieku 15 lat założył własną grupę zajmującą się seansami i zaczął eksperymentować z przechylaniem stołu. Nieco później Muegge założył Felix Experimental Group i stał się "zawodowym medium".

Zobacz, co potrafi Kai Muegge

Do najbardziej znanych wyczynów sławnego medium należą udokumentowane lewitacje stołu:

Generowanie ektoplazmy, materiału, z którego według niektórych składają się duchy:

Oraz materializowanie drobnych przedmiotów i półszlachetnych kamieni przez kanaliki łzowe:

Podobnie jak w przypadku mediów sprzed wieków, seanse Kaia Muegge odbywają się przy zgaszonym świetle. Podczas tych niezwykłych spotkań wyraźnie słychać stuknięcia, głosy lub grę na instrumentach. Uczestnicy i obserwatorzy widzieli także kule światła i tzw. "aporty" - nagłe pojawianie się m.in. kamieni półszlachetnych, metalowych figurek lub woskowych kul, wewnątrz których znajdują się specjalne wiadomości od bezcielesnych bytów.

Zobacz również: Nawiedzone lasy w Polsce. Gdzie są i jakie przerażające historie skrywają?

Tagi: adrenalina duchy Archiwum Tajemnic