Negan z „The Walking Dead” będzie nową postacią w „Tekkenie 7”

Kamil Kacperski
06.08.2018 14:48
Negan|undefined Fot. materiały prasowe

Serialowy (i komiksowy) złoczyńca, wraz ze swoją najeżoną drutem kolczastym pałką o dźwięcznym imieniu Lucille, trafi do bijatyki Bandai Namco o nazwie „Tekken 7”. Negan będzie dostępny w nowym dodatku do gry.

Oprócz popularnej postaci z serialu telewizyjnego, w nowych dodatkach do „Tekkena 7” znajdziemy również Annę Williams oraz Leia Wulonga, czyli postaci, które od kilkunastu lat są znane fanom serii, ponieważ zadebiutowały odpowiednio w pierwszej i drugiej części bijatyki. Trzeba jednak przyznać, że nawet powrót kultowych bohaterów z poprzednich gier nie może się równać z pojawieniem się Negana.

Złoczyńca już od kilkudziesięciu odcinków męczy grupkę ocalałych, którym przewodzi Rick Grimes (Andrew Lincoln). Negana poznaliśmy dość dokładnie w pierwszym odcinku 7. sezonu, kiedy ubrany w ramoneskę mężczyzna w brutalny sposób zapoznał Glenna i Abrahama ze swoją pałką. Już wtedy widzowie musieli sobie uświadomić, że Negan nie żartuje i jest prawdopodobnie najokrutniejszym z dotychczasowych przeciwników Ricka i spółki.

Negan, Lei i Anna w Tekkenie 7

Jego brutalność, umiłowanie do walki za pomocą najeżonej drutem kolczastym pałki, a także charyzma i czarne poczucie humoru spowodowały, że twórcy „Tekkena 7” postanowili nawiązać współpracę z telewizją AMC, która produkuje serial „The Walking Dead” i przedstawić Negana w swojej grze, co zapowiedziano w pierwszym zwiastunie nowych dodatków do bijatyki Bandai Namco:

Premiera season passa, dzięki któremu otrzymacie dostęp do nowych postaci w „Tekkenie 7” nastąpi już niedługo, chociaż twórcy nie zdradzili jeszcze konkretnej daty. Swoją drogą - sposób promocji „Tekkena 7” przypomina nieco marketing innej produkcji Bandai Namco, mianowicie nowego „Soul Calibura”, w którym pojawi się sam Biały Wilk. Geralt z „Wiedźmina” trafił nawet na okładkę „Soul Calibur VI”, więc można założyć, że będzie odgrywał jedną z głównych ról grze. Ciekawe, w jaki sposób Negan trafi do świata Tekkena? Tego dowiemy się już niebawem.

The Walking Dead 9 - kiedy premiera?

Nowe odcinki przeboju AMC zadebiutują już 7 października 2018 roku na antenie tejże telewizji. W Polsce serial „The Walking Dead” jest emitowany na antenie stacji FOX, a polska premiera 9. sezonu odbędzie się już 8 października 2018 roku o godzinie 22:00.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.