Pogoda
21.06.2017 09:52

Nekromanci w Diablo III - znamy datę premiery i ceny

Blizzard przekazał graczom dwie wiadomości - dobrą i niecą gorszą. Ta pierwsza to data udostępnienia długo wyczekiwanego pakietu Przebudzenie Nekromantów - będziemy mogli cieszyć się nim jeszcze przed końcem czerwca 2017. Mniej optymistycznie wygląda cena.

Nekromanci w Diablo III - znamy datę premiery i ceny
foto: materiały prasowe

W ogłoszeniach o poszukiwaniu pracowników do prac nad odnawianymi graficznie (i nie tylko) wersjami StarCrafta, Diablo II i Warcrafta III Blizzard wspominał między innymi, że poszukuje projektanta interfejsu użytkownika, który zatrze granice między elementami rozgrywki a menu.

Zdaje się, że podobne wymagania stawiane były osobie, która jest odpowiedzialna za kontakty z mediami - oto, jaką informację otrzymaliśmy od dewelopera:

"

Dziś z krypt głęboko pod siedzibą spółki Blizzard Entertainment dobiegła mroczna inwokacja głosząca, że pakiet Przebudzenie Nekromantów, ściągający do Diablo III: Reaper of Souls niecierpliwie oczekiwaną nową klasę postaci, wyrwie się na wolność 27 czerwca i będzie dostępny w świecie śmiertelników w wersji cyfrowej w grze na PC lub za pośrednictwem sklepu Blizzarda, PlayStationStore i Sklepu Xbox One. "

Prezentacja nowości w pakiecie Przebudzenie Nekromantów, który oferuje więcej, niż tylko nową klasę postaci, wygląda równie malowniczo:

"

Podobnie jak wnętrzności świeżych zwłok, pakiet Przebudzenie Nekromantów jest pełny niespodzianek, które przypadną do gustu wszystkim początkującym adeptom mrocznych sztuk. "

Blizzard wylicza, że w Przebudzenie Nekromantów rozbudowuje Diablo III o następujące elementy:

  • Zwierzak w grze – powykręcany i zniekształcony Niedokończony golem
  • Element ozdobny – Skrzydła Strażnika Krypt
  • Dwa dodatkowe miejsca na postacie
  • Dwie zakładki skrytki (tylko na PC)
  • Portret, sztandar, symbol i akcent nekromantów oraz proporzec Mistrza Krwi

Pakiet znajdzie się w sprzedaży 27 czerwca 2017 roku - Przebudzenia Nekromantów w swoim Diablo III będzie można dokonać za 14,99 euro. Cena jest jednakowa dla wszystkich platformm, na których działa gra - PC, Mac, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Właściciele konsol, którzy do tej pory opierali się wezwaniu walki ze złem i nie grali jeszcze w Diablo III, będą mogli nadrobić braki dzięki zestawowi Diablo III Eternal Collection - zawiera on podstawową wersję gry, dodatek Reaper of Souls oraz pakiet Przebudzenie Nekromanty. Cena promocyjna takie zestawu została wyznaczona na 39,99 euro. Później wrośnie do 69,99 euro.

Sprawicie sobie Przebudzenie Nekromantów?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Gry