Pogoda
18.12.2019 15:23

Netflix chce zatrudnić wiedźmina. Nietypowe ogłoszenie o pracę

Masz kierunkowe wykształcenie wiedźmińskie lub przynajmniej cztery lata doświadczenia pracy na tym stanowisku? Netflix rozpoczął właśnie rekrutację na stanowisko profesjonalnego pogromcy potworów.

praca wiedźmin
foto: zrzut ekranu jobs.netflix.com

Jesteś zmotywowanym, zorientowanym na osiąganie wyników samotnym wilkiem? Twoją pasją jest rozwiązywanie problemów oraz zabijanie potworów? Czy połączenie srebrnego miecza z magicznymi bestiami wywołuje u ciebie ekscytację? Jeśli tak, Netflix ma dla ciebie ciekawą ofertę pracy.

Ogłoszenie zostało umieszczone w serwisie jobs.netflix.com. Jego treść sugeruje, że serwis VoD poszukuje wielu wiedźminów, których zadaniem będzie śledzenie i likwidowanie wszelkiego rodzaju potworów, bestii, demonów i innych nadprzyrodzonych zagrożeń.

Henry Cavill jako wiedźmin
Henry Cavill jako wiedźmin
Przeczytaj także Wiedźmin czyta "Wiedźmina". Henry Cavill promuje serial czytając fragmenty "Ostatniego życzenia"

Kandydaci muszą niestety posiadać własne wyposażenie, w tym konia, dwa miecze, zestaw mikstur. Dodatkowym atutem przemawiającym na korzyść aplikującego będzie dysponowanie zbroją.

Wiedźmin poszukiwany przez Netfliksa. Ogłoszenie o pracę na stronie giganta

Wymagania stawiane przed kandydatami na stanowisko wiedźmina nie kończą się na konieczności samodzielnego zapewnienia wyposażenia. Netflix chce także, żeby zatrudnieni wykazywali się nieposzlakowaną opinią oraz wysoce rozwiniętą moralnością.

"

Idealny kandydat musi mieć głębokie zrozumienie mniejszego zła oraz większego dobra. "

Serwis z góry ostrzega, że nie można liczyć na pełen etat, tylko co najwyżej umowę zlecenie. Wynagrodzenie zależy od danego przypadku.

Aplikacje na stanowisko przyjmowane są pod adresem witcherforhire@netflix.com. Oprócz imienia i nazwiska należy podesłać film, na którym kandydaci w ciągu minuty (i ani sekundy dłużej) ze szczegółami na temat swojego doświadczenia i osiągnięć. Zapewne wymagane będzie także podobne opanowanie broni białej, jak prezentowane przez Geralta.

Zobacz także: Zobaczcie pierwszą oficjalną scenę walki z "Wiedźmina" [WIDEO] 

Będziecie aplikować?

Tagi: Duperele