Pogoda
12.12.2018 12:57

Netflix pokazał listę najbardziej wciągających seriali w 2018 roku

Oglądając te seriale na Netfliksie widzowie nie znali umiaru – jak już zaczynali, to nie potrafili skończyć. Serwis VoD zdradził, które jego seriale uzależniały najbardziej.

Netflix
foto: zrzut ekranu

Dostęp do seriali na żądanie okazał się być nie tylko błogosławieństwem, lecz także przekleństwem – kto nie obejrzał o odcinek (lub nawet kilka) za dużo, niż mógł sobie pozwolić, zarywając pół nocki (albo i całą) i zapominając przy tym o całym świecie, ze szczególnym uwzględnieniem palących terminów deadline’ów.

Netflix lubi chwalić się serialami, którym nie można się oprzeć – nie inaczej jest także w tym roku. Zestawienie najintensywniej oglądanych seriali (pod względem liczby odcinków pochłanianych w jednej sesji) obejmuje okres od 1 stycznia do 28 listopada 2018 roku.

Seriale Netflix oglądane taśmowo w 2018 roku:

 1. On My Block
 2. Making a Murderer: Część 2
 3. Trzynaście powodów – sezon 2
 4. Last Chance U: Indy
 5. Bodyguard
 6. Fastest Car
 7. Nawiedzony dom na wzgórzu
 8. Anie, nie Anna – sezon 2
 9. Insatiable
 10. Orange Is the New Black – sezon 6
"

Dla naszych użytkowników obejrzenie całego serialu — niezależnie od tempa — jest źródłem dumy i zadowolenia. Netflix pozwala cieszyć się telewizją w nieznany wcześniej sposób i z radością obserwuję, że seriale wciągają naszych użytkowników i rozbudzają wielki apetyt na dalsze oglądanie. "

netflix_binge_2018_02

Netflix pochwalił się także serialami, do których widzowie wracali najczęściej – w przypadku dwóch pierwszych tytułów na liście użytkownicy serwisu oglądali je drugi raz w blisko 50% przypadków.

Filmu i seriale Netflix, do których widzowie najczęściej wracali:

 1. The Kissing Booth
 2. Do wszystkich chłopców, których kochałam
 3. Roxanne Roxanne

Serwis VoD zastrzega przy tym, że nie oznacza to, że znajdujące się na listach seriale były najczęściej oglądanymi produkcjami.

Miliony osób na całym świecie oglądają całe sezony seriali w 24 godziny - Netflix przygotował listę seriali oglądanych na wyścigi w 2017 roku.

A Wy jak oglądacie seriale?

Michał Tomaszkiewicz
Tagi: Internet