Netflix za darmo na weekend. Platforma testuje bezpłatne 48 godzin dla użytkowników

21.10.2020 15:03
Netflix za darmo na weekend. Platforma testuje bezpłatne 48 godzin dla użytkowników Fot. shutterstock.com/Zdjęcie poglądowe

Netflix zaplanował nową promocję. Udostępni swoje zasoby na weekend całkowicie za darmo. Usługa będzie trwała 48 godzin.

Jedna z najpopularniejszych platform streamingowych, gdzie możemy oglądać swoje ulubione filmy i seriale ma w planach wprowadzenie nowej oferty. Firma zaoferuje użytkownikom 48 godzin korzystania z aplikacji za darmo.

Netflix za darmo przez 48 godzin

Wszyscy pamiętamy czasy, w których nowi użytkownicy Netfliksa mogli korzystać z usługi przez miesiąc za darmo. Niestety promocja została dezaktywowana ze względu na szerzące się cwaniactwo. Osoby, które nie chciały płacić za korzystanie z platformy, co miesiąc zakładały kolejne konta i w nieskończoność oglądały filmy i seriale bez opłat.

Netflix za darmo na weekend

Jednak Netflix zauważył, że darmowy czas korzystania z platformy może przekonać do niej kolejnych użytkowników. Tym razem więc, nie zaoferuje oglądającym miesiąca - a weekend zupełnie za darmo. Póki co oferta będzie skierowana do mieszkańców Indii, jednak wkrótce może się rozszerzyć także na inne kraje.

Przeczytaj także

Greg Peters, dyrektor operacyjny i dyrektor do spraw produktu oświadczył:

Jesteśmy podekscytowani pomysłem i zobaczymy jak się sprawdzi. Planujemy zaoferować wszystkim krajom dostęp do Netfliksa za darmo przez weekend. To świetny sposób na zaprezentowanie naszej nowej, szerokiej oferty. Mamy nadzieję, że uda się nam w ten sposób zachęcić nowych użytkowników do rejestracji.

Promocja dotycząca 48 godzin Netfliksa za darmo w Indiach rozpocznie się 4 grudnia. Jeśli wyniki testów będą satysfakcjonujące, oferta rozszerzy się także na inne rynki.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.