Pogoda
15.11.2019 13:23

Netflix zorganizuje w Polsce specjalne wydarzenie przed premierą „Wiedźmina”. Tajemniczy wpis na mediach społecznościowych

Wygląda na to, że wybrani szczęśliwcy nie będą musieli czekać do 20 grudnia 2019, żeby obejrzeć „Wiedźmina” Netfliksa w akcji. Serwis VoD zapowiedział właśnie, że organizuje specjalne wydarzenie dla fanów Geralta i Płotki.

Geralt z Rivii
foto: kadr z wideo YouTube/Netflix

„Wiedźmin” Netfliksa to wyjątkowo gorący temat. Serial nie trafił jeszcze do widzów, a już wiadomo, że został przedłużony na kolejny sezon.

Historia została podobno rozpisana na siedem lat, a jeśli się uprzeć, to materiału źródłowego jest na tyle dużo, że wystarczyłoby i na 20 sezonów.

Henry Cavill jako Geralt
Henry Cavill jako Geralt
Przeczytaj także „Wiedźmin” może mieć 20 sezonów. Dobrego nigdy za wiele?

Im więcej wiemy na temat „Wiedźmina”, tym wygląda on lepiej. Po pokazaniu głównego zwiastuna Netflix zdradził nieco więcej na temat nadchodzącego serialu, publikując krótkie wideo z komentarzami twórców. Dowiedzieliśmy się z nich między innymi, że potwory występujące w produkcji zostały zaprojektowane na podstawie polskiego folkloru, a „najlepsza krew to prawdziwa krew”.

Henry Cavill jako Wiedźmin
Henry Cavill jako Wiedźmin
Przeczytaj także Wiedźmin będzie słowiański. Część potworów stworzono inspirując się polskim folklorem [WIDEO]

W tajemniczej wiadomości opublikowanej w mediach społecznościowych zapowiedziano, że 18 grudnia 2019 można spodziewać się wizyty „Wiedźmina” w Warszawie.

„Wiedźmin” Netfliksa z pokazem przedpremierowym w Warszawie? Tajemnicza zapowiedź serwisu VoD

„Przedpremierowa uczta” – tak oficjalnie nazwano wydarzenie, które zostało zapowiedziane na Facebooku.

Netflix nie chce powiedzieć nawet słowa więcej o atrakcjach, jakie szykuje dla fanów „Wiedźmina”. Spodziewać można się zapewne pokazu pierwszego odcinka, tematycznych instalacji w stolicy (tak robiono na przykład przed premierą „Stranger Things”), a może nawet wizyty aktorów.

Netflix zmienił Warszawę w świat ze „Stranger Things”
Netflix zmienił Warszawę w świat ze „Stranger Things”
Przeczytaj także Netflix zmienił Warszawę w świat ze „Stranger Things”

Fani szybko wskazali, że tego samego dnia odbędzie się premiera filmu „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”. Netflix skomentował lamenty kinomaniaków stwierdzeniem, że „Jeśli cel przyświeca, sposób musi się znaleźć”.

Zobacz także: Ukazał się pierwszy spot filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" 

Co wolelibyście obejrzeć?

Tagi: Internet Wiedźmin Netflix