Netflix zorganizuje w Polsce specjalne wydarzenie przed premierą „Wiedźmina”. Tajemniczy wpis na mediach społecznościowych

15.11.2019 13:23
Netflix zorganizuje w Polsce specjalne wydarzenie przed premierą „Wiedźmina”. Tajemniczy wpis na mediach społecznościowych Fot. kadr z wideo YouTube/Netflix

Wygląda na to, że wybrani szczęśliwcy nie będą musieli czekać do 20 grudnia 2019, żeby obejrzeć „Wiedźmina” Netfliksa w akcji. Serwis VoD zapowiedział właśnie, że organizuje specjalne wydarzenie dla fanów Geralta i Płotki.

„Wiedźmin” Netfliksa to wyjątkowo gorący temat. Serial nie trafił jeszcze do widzów, a już wiadomo, że został przedłużony na kolejny sezon.

Historia została podobno rozpisana na siedem lat, a jeśli się uprzeć, to materiału źródłowego jest na tyle dużo, że wystarczyłoby i na 20 sezonów.

Przeczytaj także

Im więcej wiemy na temat „Wiedźmina”, tym wygląda on lepiej. Po pokazaniu głównego zwiastuna Netflix zdradził nieco więcej na temat nadchodzącego serialu, publikując krótkie wideo z komentarzami twórców. Dowiedzieliśmy się z nich między innymi, że potwory występujące w produkcji zostały zaprojektowane na podstawie polskiego folkloru, a „najlepsza krew to prawdziwa krew”.

Przeczytaj także

W tajemniczej wiadomości opublikowanej w mediach społecznościowych zapowiedziano, że 18 grudnia 2019 można spodziewać się wizyty „Wiedźmina” w Warszawie.

„Wiedźmin” Netfliksa z pokazem przedpremierowym w Warszawie? Tajemnicza zapowiedź serwisu VoD

„Przedpremierowa uczta” – tak oficjalnie nazwano wydarzenie, które zostało zapowiedziane na Facebooku.

Netflix nie chce powiedzieć nawet słowa więcej o atrakcjach, jakie szykuje dla fanów „Wiedźmina”. Spodziewać można się zapewne pokazu pierwszego odcinka, tematycznych instalacji w stolicy (tak robiono na przykład przed premierą „Stranger Things”), a może nawet wizyty aktorów.

Przeczytaj także

Fani szybko wskazali, że tego samego dnia odbędzie się premiera filmu „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”. Netflix skomentował lamenty kinomaniaków stwierdzeniem, że „Jeśli cel przyświeca, sposób musi się znaleźć”.

Zobacz także: Ukazał się pierwszy spot filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie" 

Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.