Nick Cordero nie żyje. 41-letni aktor zmarł na COVID-19

06.07.2020 16:13
Nick Cordero nie żyje. 41-letni aktor zmarł na COVID-19 Fot. Invision/Invision/East News

Po długiej batalii z koronawirusem zmarł Nick Cordero. Miał zaledwie 41 lat.

Pod koniec marca u Nicka Cordero zdiagnozowano zakażenie koronawirusem. Aktor trafił do szpitala Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles przez problemy z oddychaniem. Od tamtego czasu jego stan stale się pogarszał. Doszło w końcu do tego, że lekarze musieli podjąć decyzję o amputacji prawej nogi.

Nick Cordero nie żyje. 41-letni aktor zmarł na COVID-19

Żona aktora stale informowała fanów o stanie jego zdrowia. Po kilkumiesięcznym pobycie w szpitalu okazało się, że Nick Cordero potrzebuje przeszczepu obu płuc. Sytuacja zaczęła robić się dramatyczna, aż w końcu 6 lipca 2020 roku małżonka poinformowała o jego śmierci. Zmarł w wieku 41 lat.

Nick Cordero przyszedł na świat w Hamilton w Ontario. Karierę poświęcił przede wszystkim występom teatralnym. Zagrał m.in. w broadwayowskich przedstawieniach "Waitress" i "A Bronx Tale". Występ w "Bullets Over Broadway" przyniósł mu nominację do nagrody Tony. Cordero kilkukrotnie pojawił się również na ekranie, w tym w komedii "W starym, dobrym stylu"

Przeczytaj także
Natalia Nowecka - redaktor online Antyradio.pl
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.