Nie żyje 16-letni aktor Logan Williams. Zagrał w serialu "Flash"

04.04.2020 13:42
Nie żyje 16-letni aktor Logan Williams. Zagrał w serialu "Flash" Fot. kadr z wideo "The Flash"

Przyjaciele z planu filmowego pożegnali utalentowanego nastolatka. 

W czwartek, 2 kwietnia 2020 w Kanadzie zmarł 16-letni aktor Logan Williams, który zagrał w serialu "Flash". 9 kwietnia 2020 obchodziłby 17. urodziny.

Nie żyje 16-letni aktor Logan Williams. Zagrał w serialu "Flash"

Śmierć chłopca potwierdziła jego matka Marlyse Williams dla The Tri-City News. Kobieta jest zdruzgotana odejściem syna, co więcej z powodu pandemii koronawirusa nie może spotkać się z najbliższą rodzinę. Matka nie podała jednak przyczyny śmierci. 

Nastolatka pożegnał Grant Gustin, odtwórca głównej roli w serialu "Flash":

Dowiedziałem się o nagłej śmierci Logana Williamsa. To zdjęcie zrobiliśmy podczas nagrywania odcinka pilotażowego "Flash" w 2014 roku. Byłem pod wrażeniem nie tylko talentu Logana, ale również jego profesjonalizmem na planie. Jestem myślami z jego rodziną podczas tego niewyobrażalnie trudnego czasu. 

Logan Williams pierwszy raz zagrał w filmie ''Color of Rain" w wieku 10 lat. Wystąpił również w filmach "Głos serca", "Nie z tego świata" oraz w serialu "Flesh", gdzie wcielił się w rolę Barry'ego Allena. 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.