Pogoda
18.06.2020 13:25

Nie żyje 28-letnia gwiazda k-popu. Rodzina nie chce podać przyczyny jego śmierci

Yohan z zespołu TST zmarł w Korei Południowej. Jego śmierć jest owiana tajemnicą.

Nie żyje wokalista k-popowego zespołu TST
foto: kadr z wideo TST

Jak podaje Guardian, 16 czerwca 2020 zmarł wokalista koreańskiego boysbandu TST, 28-letni Kim Jeong-hwan (pseudonim Yohan).

Nie żyje 28-letnia gwiazda k-popu. Rodzina nie chce podać przyczyny jego śmierci

O śmierci młodego wokalisty poinformowała wytwórnia KJ Music Entertainment, która napisała w oficjalnym oświadczeniu:

"

Z przykrością musimy przekazać bardzo bolesną wiadomość. 16 czerwca członek TST, Yohan, opuścił ten świat. Rodzina zmarłego jest obecnie w głębokiej żałobie i prosi o zaprzestanie pisania artykułów na temat przyczyny śmierci. My składamy najszczersze kondolencje. "

Jak na razie, rodzina nie chce ujawnić przyczynę śmierci młodej gwiazdy i prosi o uszanowanie ich prywatności. Fani k-popu są wstrząśnięci tą informacją i pod ostatnim zdjęciem Yohana na Instagramie pozostawili tysiące komentarzy.

Yohan rozpoczął swoją karierę w 2013 w zespole NOM. W 2017 roku dołączył do zespołu Top Secret, który rok później zmienił nazwę na TST.

Coraz głośniej mówi się o ciemnej stronie kariery k-popowych gwiazd. Wielu wokalistów nie wytrzymuje presji branży muzycznej, niejednokrotnie gwiazdy przyznawały się do depresji czy samobójczych myśli. Niestety świat koreańskiego popu już niejednokrotnie opłakiwał śmierć młodej gwiazdy, która nie poradziła sobie ze sławą - w październiku 2019 roku samobójstwo popełniła 25-letnia Sulii, zaś w listopadzie fani opłakiwali śmierć 28-letniej wokalistki Goo Hara.

Zobacz także: Koreański zespół BTS wykonał piosenkę z czołówki "Przyjaciół"