Nie żyje Agnieszka Fatyga. Aktorka miała 62 lata
31.10.2020 11:33
Nie żyje Agnieszka Fatyga. Aktorka miała 62 lata Fot. Tomasz Zukowski/East News

W piątek 30 października w wieku 62 lat zmarła znana aktorka i wokalistka Agnieszka Fatyga. O śmierci artystki poinformowała jej córka, Michalina Olszańska.

30 października 2020 roku w wieku 62 lat zmarła Agnieszka Fatyga. Przyczyna śmierci na razie pozostaje nieznana. O odejściu aktorki i wokalistka poinformowała w mediach społecznościowych jej córka, Michalina Olszańska. 

Nie żyje aktorka i wokalistka Agnieszka Fatyga

Olszańska podzieliła się cytatem z piosenki Fatygi o tytule "Kołysanka dla Matki":

Dzisiaj rano odeszła moja Mama, Agnieszka Fatyga. Wybaczcie, dziś nie jestem w stanie nic więcej napisać, dlatego pozwolę sobie zostawić tu pieśń, którą moja Mama skomponowała dla swojej Mamy i schować się za jej własnymi słowami:

"Mamo, dobranoc. Jestem przy Tobie znów
By nikt już, Mamo, nie spłoszył Twoich snów"

Przeczytaj także

Agnieszka Fatyga była aktorką teatralną i telewizyjną, piosenkarką, śpiewaczką, pianistką, znaną przede wszystkim z występów estradowych. Artystka ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Warszawie. W trakcie swojej kariery, Fatyga występowała w Teatrze Narodowym, Ateneum, Operetce Warszawskiej. Pojawiła się też w filmach i serialach - grała m.in. w "Alternatywy 4". 

Agnieszka Fatyga zmarła 30 października 2020 roku. Aktorka miała 62 lata.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.