Nie żyje Debbie Reynolds, matka Carrie Fisher. Miała 84 lata

Robert Skowronski
29.12.2016 07:52
Nie żyje Debbie Reynolds, matka Carrie Fisher. Miała 84 lata Fot. East News

Aktorka i matka Carrie Fisher zmarła zaledwie dzień po swojej córce w wieku 84 lat.

Informację o odejściu Debbie Reynolds podał w środowy wieczór 28 grudnia 2016 roku jej syn, Todd Fisher. Kobieta została przewieziona do szpitala w Los Angeles z podejrzeniem udaru. Została zabrana z domu swojego syna w Beverly Hills, gdzie wspólnie planowali pogrzeb Carrie Fisher.

Oto jakie słowa wypowiedział Todd Fisher po śmierci matki:

To prawda, ona jest już z Carrie. Ostatnią rzeczą, jaką powiedziała rano było to, że jest bardzo, bardzo smutna z powodu utraty Carrie i że chciałaby z nią być. Kwadrans później miała rozległy udar.

Choć jedną z głównych życiowych ról Debbie Reynolds było bycie matką filmowej księżniczki Lei, to i sama była gwiazdą Hollywood. Widzowie znali ją przede wszystkim z występu w „Deszczowej piosence”. W 1965 roku była nominowana do Oscara w kategorii Najlepsza aktorka pierwszoplanowa za film „Niezatapialna Molly Brown”. Czterokrotnie była też nominowana do Złotych Globów za takie dzieła jak „Trzy krótkie słowa”, „Maleństwo”, „Mamuśka” oraz „Niezatapialna Molly Brown”. Występowała u boku takich gwiazd kina i estrady jak Gene Kelly, Frank Sinatra, Fred Astaire, Tony Curtis.

Przypominamy fragment występu Debbie Reynolds w „Deszczowej piosence”:

Łączymy się w bólu z bliskimi Carrie Fisher i Debbie Reynolds w obliczu tej rodzinnej tragedii.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.