Nie żyje Debbie Reynolds, matka Carrie Fisher. Miała 84 lata

Robert Skowronski
29.12.2016 07:52
Nie żyje Debbie Reynolds, matka Carrie Fisher. Miała 84 lata Fot. East News

Aktorka i matka Carrie Fisher zmarła zaledwie dzień po swojej córce w wieku 84 lat.

Informację o odejściu Debbie Reynolds podał w środowy wieczór 28 grudnia 2016 roku jej syn, Todd Fisher. Kobieta została przewieziona do szpitala w Los Angeles z podejrzeniem udaru. Została zabrana z domu swojego syna w Beverly Hills, gdzie wspólnie planowali pogrzeb Carrie Fisher.

Oto jakie słowa wypowiedział Todd Fisher po śmierci matki:

To prawda, ona jest już z Carrie. Ostatnią rzeczą, jaką powiedziała rano było to, że jest bardzo, bardzo smutna z powodu utraty Carrie i że chciałaby z nią być. Kwadrans później miała rozległy udar.

Choć jedną z głównych życiowych ról Debbie Reynolds było bycie matką filmowej księżniczki Lei, to i sama była gwiazdą Hollywood. Widzowie znali ją przede wszystkim z występu w „Deszczowej piosence”. W 1965 roku była nominowana do Oscara w kategorii Najlepsza aktorka pierwszoplanowa za film „Niezatapialna Molly Brown”. Czterokrotnie była też nominowana do Złotych Globów za takie dzieła jak „Trzy krótkie słowa”, „Maleństwo”, „Mamuśka” oraz „Niezatapialna Molly Brown”. Występowała u boku takich gwiazd kina i estrady jak Gene Kelly, Frank Sinatra, Fred Astaire, Tony Curtis.

Przypominamy fragment występu Debbie Reynolds w „Deszczowej piosence”:

Łączymy się w bólu z bliskimi Carrie Fisher i Debbie Reynolds w obliczu tej rodzinnej tragedii.

Robert Skowronski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.