Pogoda
15.05.2019 10:33

Nie żyje Isaac Kappy, gwiazdor "Thora" i "Terminatora". Popełnił samobójstwo

Departament Bezpieczeństwa w Arizonie doniósł, że aktor popełnił samobójstwo skacząc z mostu w miejscowości Bellemont w Arizonie. Informacje podały też media lokalne.

Nie żyje Isaac Kappy, gwiazdor "Thora" i "Terminatora". Popełnił samobójstwo
foto: kadr z filmu

Nie żyje Isaac Kappy, 42-letni aktor z Albuquerque, który wystąpił gościnnie w filmie "Thor" jako sprzedawca zwierząt, a także jako Barbosa w "Terminatorze: Zbawienie". Według informacji podanych przez "The Arizona Daily Sun", aktor skoczył z mostu Transwestern Road na znajdującą się poniżej autostradę. Po upadku został uderzony przez nadjeżdżający samochód. Nikomu innemu nic się nie stało, a śledztwo zostało zakończone.

Nie żyje aktor Isaac Kappy

Wśród innych ról Kappy'ego znalazły się też występy w "Breaking Bad", "Fanboys" i "Beerfest". Sam aktor kilka dni przed śmiercią opublikował na swoim Instagramie post, w którym powiedział, że "był złym człowiekiem":

"

Przez ostatni tydzień zastanawiałem się nad swoim życiem i doszedłem do wniosku, który powinienem wysnuć jeszcze kilka lat temu. To pokazuje, jak ogromnym byłem ignorantem. Widzicie, zawsze myślałem, że jestem dobrym człowiekiem. Nie byłem nim. Wręcz przeciwnie - nadużywałem alkoholu, papierosów i narkotyków.  "

Pełen post znajdziecie na oficjalnym profilu Isaaca Kappy'ego:

Isaac Kappy zmarł w poniedziałek 13 maja 2019 roku w wyniku samobójstwa. Aktor skoczył z mostu. Miał 42 lata.

Tagi: News Thor