Pogoda
13.07.2020 08:50

Nie żyje Kelly Preston. Aktorka i żona Johna Travolty miała 57 lat

Rankiem 12 lipca 2020 roku zmarła Kelly Preston. Smutne wieści przekazali jej najbliżsi. 

Foto: SplashNews.com/East News
Foto: SplashNews.com/East News

Kelly Preston była amerykańską aktorką filmową, która przyszła na świat 13 października 1962 roku w Honolulu. 22 września 1991 roku poślubiła znanego aktora, Johna Travoltę, z którym doczekała się trojga dzieci. 12 lipca 2020 roku kobieta przegrała walkę z rakiem, która trwała przez ostatnie dwa lata.

Nie żyje Kelly Preston

Wieść o śmierci Kelly Preston przekazał przyjaciel rodziny w oświadczeniu dla magazynu People:

"

Rankiem 12 lipca 2020 roku Kelly Preston, uwielbiana żona i matka, zmarła po dwuletniej walce z rakiem piersi. Była bystrą, piękną i kochającą duszą, która bardzo troszczyła się o innych i która ożywiała wszystko, czego dotknęła. Jej rodzina prosi o uszanowanie ich prywatności w tym czasie. "

Następnie smutną wiadomością podzielił się także mąż aktorki we wzruszającym wpisie w mediach społecznościowych:

"

Z bólem serca informuję, że moja piękna żona Kelly przegrała dwuletnią walkę z rakiem piersi. Stoczyła odważną walkę przy wsparciu wielu osób.

[...] Miłość i życie Kelly zostaną na zawsze w naszej pamięci. Poświęcę trochę czasu, aby być teraz z moimi dziećmi, które straciły matkę. "

Kelly Preston rozpoczęła karierę aktorską w 1983 roku. Zagrała w kilkudziesięciu filmach, w tym m.in. w "Jack Frost", "Jerry Maguire", "Bliźniacy" i "Ostatnia piosenka". Jej ostatnią rolą był występ w filmie "Gotti" z 2018 roku.

maseczka ochronna
maseczka ochronna
Przeczytaj także Kierowca autobusu zwrócił uwagę pasażerom na brak maseczek. Pobili go na śmierć
Tagi: Newsy