Pogoda
18.04.2019 10:30

Nie żyje Mya-Lecia Naylor, która zagrała w "Wiedźminie". Miała 16 lat

Agencja aktorska zajmująca się karierą nastolatki poinformowała za pośrednictwem Twittera o śmierci Naylor. Dziewczynie przepowiadano świetlaną przyszłość. 

Mya-Lecia Naylor
foto: kadr z wideo

Mya-Lecia Naylor zmarła 7 kwietnia 2019 roku z przyczyn, które pozostają nieznane. O jej śmierci poinformowała agencja aktorska A&J Management. O wstrzymanie publikacji tej wiadomości poprosiła sama rodzina aktorki, która postanowiła powiadomić opinię publiczną 17 kwietnia 2019 roku.  

Nie żyje nastoletnia aktorka, która zagrała w Wiedźminie

W komunikacie opublikowanym na profilu A&J Management możemy przeczytać, że aktorka była ogromnie utalentowana, a sama firma będzie za nią tęsknić:

"

Z ogromnym smutkiem musimy poinformować, że w niedzielę 7 kwietnia, zmarła Mya-Lecia Naylor. Mya-Lecia była niesamowicie utalentowana, była częścią rodziny A&J i będziemy za nią bardzo tęsknić. Wysyłamy miłość i nasze myśli jej rodzinie i przyjaciołom.  "

Na temat wielkiej straty wypowiedziała się również aktorka Emily Atack, która występowała z Naylor w produkcji "Almost Never". Aktorka udostępniła na Instagramie zdjęcie swojej koleżanki i wyraziła swój szok i smutek:

"

Jestem zszokowana i zasmucona faktem, iż wspaniała Mya-Lecia Naylor zmarła. Była śliczną i utalentowaną dziewczyną, a praca z nią na planie "Almost Never" była pełna zabawy. Wysyłam miłość dla jej całej rodziny i bliskich przyjaciół. Spoczywaj w pokoju, piękna dziewczyno. "

Mya-Lecia Naylor powoli zaczynała brać udział w produkcjach przeznaczonych dla widzów starszych - na przełomie 2018 i 2019 roku wzięła udział w zdjęciach do serialu "Wiedźmin" Netfliksa. Jej rola nie została potwierdzona, ale wydaje się, że wcieliła się w młodą Triss Merigold. Dorosła bohaterka będzie grana przez Annę Shaffer.

Nastoletnia aktorka zadebiutowała już w wieku dwóch lat na planie "Absolutnie fantastyczne". Naylor występowała głównie w brytyjskich programach stacji CBBC, które są adresowanych do dzieci i młodzieży. Miała na koncie m.in. wspomniane "Almost Never" oraz "Millie Inbetween". Aktorka zadebiutowała też na dużym ekranie - mogliśmy ją zobaczyć w "Atlasie chmur" rodzeństwa Wachowskich, gdzie wystąpiła u boku Halle Berry i Toma Hanksa.

Mya-Lecia Naylor miała 16 lat. Przyczyna śmierci nastoletniej aktorki pozostaje nieznana. 

Tagi: News Wiedźmin