Pogoda
12.08.2019 09:46

Nie żyje aktor z "The Walking Dead". Zmarł na raka

Dango Nguyen wystąpił w kilku odcinkach 3. sezonu "The Walking Dead". Jak podaje FOX 5 Atlanta, aktor zmarł 10 sierpnia 2019 roku po walce z rakiem. Miał 48 lat.

The Walking Dead
foto: materiały prasowe/FOX Polska

Nguyen przez prawie 20 lat służył jako członek departamentu strażackiego z Georgia's Athens-Clarke County. Potem jednak zdecydował się na karierę w przemyśle rozrywkowym.

Nie żyje aktor z The Walking Dead

Strażacy z Athens-Clarke County podzielili się na Facebooku zdjęciem i oświadczeniem związanym ze śmiercią Dango Nguyena:

"

Strażakiem jesteś przez całe życie i na zawsze dołączasz do naszej rodziny. A Dango był bardzo znanym członkiem naszej familii.

Zapamiętamy go przez jego fizyczną i psychiczną siłę. Był agresywnym i zażartym strażakiem. Był także świetnym doradcą. Swoją pracę i wsparcie dla społeczności wykonywał z ogromną dumą, a także wysokim poziomem zaangażowania i rywalizacji, przez co jego współpracownicy wznosili się na nowy poziom. "

Aktor pojawił się w kilku mniejszych rolach w takich serialach, jak "MacGyver","The Gifted", czy "Originals". Większość widzów poznała go jednak jako jednego ze strażników w 3. sezonie "The Walking Dead". Nguyen pojawił się w 7 odcinkach produkcji o zombie. Najbardziej pamiętny moment z jego udziałem miał miejsce w momencie, gdy zastrzelił go Merle uciekający od ludzi Gubernatora. 

Dango Nguyen zmarł 10 sierpnia 2019 roku po walce z rakiem. Miał 48 lat.

Tagi: News Seriale The Walking Dead