Nie żyje dziennikarz TVP. Zginął w wypadku drogowym

06.03.2021 10:38
TVP Fot. shutterstock.com

TVP poinformowało o śmierci swojego dziennikarza. Piot Świąc zginął w wypadku drogowym. Miał 54 lata.

Jak podaje PAP, wieloletni dziennikarz i prezenter gdańskiej "Panoramy" TVP 3 Gdańsk Piotr Świąc zginął w wypadku drogowym, do którego doszło w piątek późnym wieczorem na drodze krajowej nr 20 w Borczu na Kaszubach. Na skutek zderzenia dwóch aut śmierć ponieśli kierowcy obu wozów.

Nie żyje dziennikarz TVP. Zginął w wypadku drogowym

Informację o śmierci prezentera podano na oficjalnej profilu TVP 3 Gdańsk na Facebooku:

Z ogromnym smutkiem informujemy, że piątkowe wydanie "Panoramy" było ostatnim, które poprowadził dla Państwa nasz redakcyjny kolega Piotr Świąc. Krótko po godzinie 22:20 na drodze krajowej numer 20 w miejscowości Borcz doszło do tragicznego w skutkach zderzenia dwóch pojazdów. Obaj kierowcy zginęli na miejscu. Łączymy się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną.

Jak podaje PAP, Piotr Świąc w latach 1994–2001 był prezenterem studia oprawy TVP1. Prowadził też "Wiadomości" w TVP1 i poranne pasmo w TVP Info. Był dziennikarzem i prowadzącym TVP3 Gdańsk (programy "Panorama", "Forum Panoramy" i "Forum Gospodarcze"). Piotr Świąc miał 54 lata. Zginął po prowadzeniu wieczornego wydania "Panoramy" w TVP 3 Gdańsk.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.