Nie żyje gwiazda „Karate Kid”, „Columbo” i „MacGyvera”

28.09.2019 15:07
Rob Garrison w Karate Kid|undefined Fot. materiały prasowe Columbia Pictures

W wieku 59 lat zmarł Rob Garrison, znany najlepiej z roli Tommy’ego w filmie „Karate Kid”. Aktor powrócił do swojej największej kreacji w serialu „Cobra Kai” na YouTubie i miał pojawić się także w nowym sezonie.

Rob Garrison zagrał w obu częściach filmu „Karate Kid”. Jego rola nie należała co prawda do największych, wypowiedź kreowanego przez niego Tommy’ego podczas finałowej pojedynku pierwszej odsłony cyklu przeszła jednak do historii.

Entuzjastycznie nastawiona do brutalnej walki postać Tommy’ego krzyknęła bowiem przed ostatnią rozgrywką, żeby przynieść worek na ciało głównego bohatera.

Rob Garrison powrócił do swojej najsłynniejsze roli także w serialu „Cobra Kai” kręcony dla serwisu YouTube. Pojawił się w drugim sezonie serii i szykowano dla niego rolę także w nadchodzących odcinkach.

Rob Garrison nie żyje. Gwiazda „Karate Kid” miała 59 lat

Rob Garrison przez ostatnie miesiące zmagał się z chorobą nerek i wątroby, ostatnie 30 dni życia spędził w szpitalu. Mimo otrzymanej pomocy medycznej, organy przestały funkcjonować i aktora nie udało się uratować.

rob_garrison_nie_zyje_02 Fot. foto: materiały prasowe Columbia Pictures

Najsłynniejszą rolą aktora było wcielenie się w Tommy’ego w filmach „Karate Kid”. Rob Garrison pojawiał się także w serialach telewizyjnych, w tym w „MacGyverze” i „Columbo”.

Aktor wystąpił także w klasyku „Żelazny orzeł”. Rob Garrison zmarł 27 września 2019 roku.

Michał Tomaszkiewicz|undefined
Michał Tomaszkiewicz Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.