Pogoda
24.05.2020 12:39

Nie żyje gwiazda popularnego show Netfliksa. 22-latka była zalewana hejtem

Zmarła 22-letnia Hana Kimura, wrestlerka znana z popularnego show emitowanego na Netfliksie. Zagraniczne media sugerują, że przyczyną był internetowy hejt.

Ring
foto: shutterstock.com/Zdjęcie poglądowe

Organizacja Stardom opublikowała tragiczne oświadczenie, w którym poinformowała o śmierci swojej podopiecznej - Hany Kimury. Japońska zawodniczka miała zaledwie 22 lata i miała przed sobą długie lata kariery sportowej. Trwają spekulacje na temat przyczyny śmierci zapaśniczki.

Nie żyje Hana Kimura, wrestlerka z popularnego show 

Jak czytamy w oświadczeniu Stardomu:

"

Drodzy kibice Stardom, bardzo nam przykro poinformować o śmierci Hany Kimury. Prosimy o szacunek i poświęcenie czasu na przemyślenie tego wszystkiego. Bądźcie swoimi myślami z jej rodziną i przyjaciółmi. Dziękujemy za wsparcie w tym trudnym czasie. "

Zawodniczce wróżono wkrótce trafienie do największych amerykańskich organizacji zajmujących się pro wrestlingiem. Dzięki swoim nietuzinkowym pomysłom na kostiumy, różowym włosom i sympatycznemu usposobieniu, energii oraz umiejętnościom szybko stała się ulubienicą fanów sportu.

Posłuchaj podcastu

Jednak życie Kimury miało też drugą stronę medalu. Dziewczyna stała się gwiazdą reality show "Terrace House" emitowanego przez Netflix. Uczestnictwo w takich programach zawsze wiąże się z ryzykiem niezrozumienia oraz wszechobecnej krytyki, a nawet hejtu. Nienawiść ze strony internautów spłynęła na dziewczynę tuż po emisji jednego z ostatnich odcinków show.

W ostatnim czasie Kimura nie kryła swojego przejęcia sytuacją. Opublikowała w mediach społecznościowych wpis, który dzisiaj stał się argumentem przy spekulacjach o jej rzekomym samobójstwie.

"

Ranią mnie opinie ludzi na mój temat każdego dnia. Dziękuje, że miałam matkę. Jestem słaba, przepraszam. Nie chce być już człowiekiem. "

W związku z tym, że przyczyny śmierci wrestlerki nie podano, media zaczęły spekulować, czy do tragedii nie przyczynił się internetowy hejt. Jak czytamy na zagranicznych portalach, dziewczyna nie mogła poradzić sobie z komentarzami po emisji netfliksowego show.

schody do nieba
schody do nieba
Przeczytaj także Alpejskie "schody do nieba". Odważylibyście się na taką wycieczkę? [WIDEO]