Nie żyje gwiazda serialu "Star Trek: Stacja kosmiczna". Aron Eisenberg miał 50 lat

23.09.2019 08:17
Nie żyje gwiazda serialu "Star Trek: Stacja kosmiczna". Aron Eisenberg miał 50 lat Fot. kadr z serialu Star Trek: Stacja kosmiczna

"Star Trek: Stacja kosmiczna" to jeden z hitów lat 90. XX wieku. Niestety fani usłyszeli smutne wieści o tragicznej śmierci Arona Eisenberga, który grał Noga. Aktor miał 50 lat.

Odszedł jeden z aktorów, wcielających się w członka załogi stacji Deep Space Nine. Chodzi o Arona Eisenberga, który przez prawie 10 lat wcielał się w kosmitę imieniem Nog. O śmierci 50-letniego artysty poinformowała jego żona Malíssa Longo.

Nie żyje Aron Eisenberg - gwiazda serialu "Star Trek: Stacja kosmiczna"

22 września 2019 roku na Facebooku żony Eisenberga pojawił się smutny wpis, w którym kobieta poinformowała, że jej mąż zmarł w wieku 50 lat. Longo podzieliła się swoim smutkiem i wspomnieniami o zmarłym aktorze.

Z ogromnym żalem i smutkiem muszę ogłosić, że mój ukochany i najlepszy przyjaciel Aron Eisenberg odszedł wcześniej tego dnia. Był powiewem świeżego powietrza, ponieważ wiedziałam, że zawsze usłyszę od niego prawdę. Nawet kiedy nie chciałam słuchać i nawet kiedy prawda była niewygodna. Dzięki niemu (i nadal tak jest) chwiałam stać się, jak najlepszą osobą, ponieważ on zawsze dążył do bycia jak najlepszym człowiekiem. Nie ogłosiliśmy tego oficjalnie, ale 28 grudnia 2018 roku pobraliśmy się w tajemnicy. Mieliśmy nadzieję na wielkie zaślubiny i wesele, ale musieliśmy poczekać, by zaoszczędzić na to pieniądze.

Nie będzie drugiego takiego człowieka jak Aaron. Piękno, które posiadał i spuścizna, którą po sobie pozostawił, są trudne do opisania. Kocham go mocno i będę za nim tęsknić po wsze czasy. W tej chwili nie wiem, jak bez niego żyć...

Jest i zawsze będzie Moją Kalifornią.

Śmierć aktora potwierdził portal CNN. Chociaż Longo nie zdradziła przyczyny śmierci wiadomo, że Eisenberg  od dziecka miał problemy zdrowotne. Urodził się z jedną funkcjonującą nerką i w wieku 17 lat musiał przejść transplantację organu. W 2015 roku aktor miał przeszczep dwóch nerek. Niewykluczone, że zmarł w wyniku komplikacji wywołanych operacją.

Aaron Eisenberg urodził się 6 stycznia 1969 roku. Zajmował się nie tylko aktorstwem, ale również fotografią. Prowadził własną galerię, w której wystawiał zdjęcia. Zdarzało mu się grać nie tylko przed kamerą, ale również na deskach teatru. Największą popularność zdobył dzięki roli Noga - młodszego porucznika z rasy Ferengi, który był pierwszym przedstawicielem tego gatunku, który trafił do Gwiezdnej Floty. Eisenberg wystąpił w 40 odcinkach "Star Trek: Stacja kosmiczna" w latach 1993-1999. Grał również w innych serialach, między innymi "Opowieściach z krypty", czy "Star Trek: Voyager", gdzie wcielił się w postać Kara.

Eisenberggrał również w filmach. Wystąpił między innymi w horrorach "Dom 3", "Władca lalek 3: Zemsta Toulona" czy fanowskiej produkcji "Star Trek: Renegades". Jedną z jego ostatnich ról była postać Peanuta w filmie z 2019 roku "Walk to Vegas".

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.