Nie żyje gwiazda serialu "Will i Grace", Shelley Morrison
02.12.2019 09:06
Nie żyje gwiazda serialu "Will i Grace", Shelley Morrison Fot. kadr z serialu "Will i Grace"/CBS

Jak podaje portal Variety, nie żyje Shelley Morrison, aktorka znana z serialu "Will i Grace". Wcielała się w postać pokojówki Rosario Salazar. Zmarła z powodu niewydolności serca.

O śmierci Shelley Morrison poinformowała jej agentka na łamach Associated Press. Aktorka miała 83 lata i zmarła w szpitalu Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles. Powodem była niewydolność serca, która nastąpiła po krótkiej chorobie.

Nie żyje gwiazda Shelley i Grace

Morrison jest najbardziej znana z roli Rosario Salazar w serialu "Will i Grace". Aktorka miała początkowo wystąpić w jednym odcinku przeboju, ale okazało się, że szybko stała się ulubienicą fanów. Łącznie pojawiła się w 68 odcinkach na przestrzeni 8 sezonów oryginału.

Jak powiedział współtwórca serialu Max Mutchnick, Shelley Morrison została zaproszona do występu w odświeżonej wersji "Willa i Grace", ale odmówiła - wszystko dlatego, że postanowiła przejść na emeryturę. 

Morrison miała na koncie wiele występów gościnnych w serialach i filmach. Wśród nich znajdziemy "The Partrige Family", "Troje to już tłok", "My Favourite Martian", "Laredo", "Gunsmoke" i "Szpital miejski". Shelley Morrison miała 83 lata.

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.