Nie żyje gwiazdor znany z filmów o Jamesie Bondzie. Miał 81 lat

26.06.2019 15:07
Nie żyje gwiazdor znany z filmów o Jamesie Bondzie. Miał 81 lat Fot. kadr z filmu

Nie żyje brytyjski aktor Bryan Marshall, który był najlepiej znany z filmów o Jamesie Bondzie, a także oper mydlanych emitowanych w angielskiej telewizji. Informację potwierdził jego agent.

Gwiazdor filmów o Jamesie Bondzie i brytyjskich telenoweli Bryan Marshall zmarł w wieku 81 lat. Informację na temat jego śmieci potwierdziła jego agentka, Esta Charkham. Aktor międzynarodowej publiczności przedstawił się w filmach o Agencie 007 z Rogerem Moorem w roli głównej - zagrał bowiem Komandora Talbota w produkcji "Szpieg, który mnie kochał". To jego statek zostaje przejęty przez złoczyńców na początku filmu.

Nie żyje gwiazda filmów o Bondzie

Marshall rozpoczął karierę w latach 60. XX wieku i ma na koncie występ z m.in. Michaelem Cainem. Panowie pojawili się razem w filmie "Alfie". W następnych latach przyjmował role gościnne w serialach "Neighbours" oraz "Home and Away", a potem był przez jakiś czas gospodarzem programu o zbrodniach zatytułowanego "Australia's Most Wanted".

Artysta mieszkał w Australii przez ostatnie 20 lat. Jego agent, wspomniana Esta Charkham napisała na Twitterze kilka miłych słów na temat swojego przyjaciela i długoletniego klienta, nazywając go "tak dobrym, że się go nawet nie zauważało":

Jestem tak smutna, że mój drogi przyjaciel Bryan Marshall przeszedł na drugą stronę. Wspaniały aktor - był tak dobry, że nawet go nie zauważyliście. Świetny człowiek. Ma zasługi dla sporej ilości brytyjskich i australijskich produkcji telewizyjnych. Niech ci ziemia lekką będzie, drogi Bryanie!

Ostatnią produkcją, w której pojawił się Marshall była australijska mini-seria "A Moody Christmas" z 2012 roku. Od tamtego czasu aktor pozostawał na zasłużonej emeryturze. Bryan Marshall zmarł 25 czerwca 2019 roku, przyczyna jego śmierci pozostaje nieznana.

Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.