Nie żyje gwiazdor filmów Disneya i "Pradawnego lądu". Co było przyczyną śmierci?

22.11.2021 10:36
Nie żyje gwiazdor filmów Disneya i "Pradawnego lądu". Co było przyczyną śmierci? Fot. Walt Disney Co./Courtesy Everett Collection/Everett Collection/East News

Smutne wieści zza oceanu - w wieku 72 lat zmarł Will Ryan, głos znany z "Pradawnego lądu" i wielu produkcji Disneya.  

Nie żyje Will Ryan, znany aktor głosowy z filmów Disneya

Zmarł weteran pracy głosowej w Hollywood, Will Ryan. Jak podaje The Hollywood Reporter, aktor zachorował na raka i niedługo potem zmarł. Do śmierci doszło 19 listopada 2021 roku. Will Ryan miał 72 lata. 

Polecamy

Aktor był najlepiej znany z ról Olbrzymka i Czarnego Piotrusia z klasyków Disneya, a także Petrie'ego z "Pradawnego lądu".

Jak czytamy w oświadczeniu jego agenta dla THR:

Świat jest dzisiaj nieco mniej kolorowy, bo nie ma w nim już Willa Ryana. Chociaż dla wielu był ikoną Disneya, legendą aktorstwa głosowego, kowbojem, muzykiem i genialnym aktorem komediowym, to dla mnie najważniejsze było to, że był... moim przyjacielem.

Oprócz tego Ryan występował gościnnie w takich produkcjach, jak "Mała syrenka", "Family Guy", "Chojrak - tchórzliwy pies", "Smerfy", a także krótkometrażowych animacjach pokroju "Kubusia Puchatka i Dnia Kłapouchego".   

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.